spot_imgspot_img

Hunkeler Innovationdays w 2023 roku!

Hunkeler Innovationdays odbędzie się w dniach od 27 lutego do 2 marca 2023 r. w centrum wystawienniczym Messe w Lucernie (Szwajcaria), po ponownym przełożeniu z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Koncentrując się na wysokowydajnym druku cyfrowym i wykończeniu, wydarzenie zaprezentuje nowe innowacje i osiągnięcia w całym sektorze.

“Decyzja ta została podjęta w ścisłym porozumieniu z naszymi największymi wystawcami i partnerami handlowymi”, podkreśla Stefan Hunkeler, prezes zarządu odpowiedzialny za Innovationdays. “Naszym celem jest zorganizowanie udanej imprezy. Niejasne wydarzenia związane z Covid 19 w różnych krajach nadal ograniczają podróże. Przepisy i regulacje dotyczące pandemii są dynamiczne i w niektórych przypadkach regulowane lokalnie. Utrudniają one w dalszym ciągu międzynarodowe podróże pasażerskie. Ponadto wielu wystawców boryka się ze znanymi na całym świecie problemami z łańcuchem dostaw, co jeszcze bardziej utrudnia organizację tego typu imprez”.

Hunkeler Innovationdays są już prawie w pełni zarezerwowane pod względem miejsc dla wystawców. Zapotrzebowanie na udział w Hunkeler Innovationdays w charakterze wystawcy stale rośnie. Nie ma nic porównywalnego w branży, gdzie w tak skoncentrowany sposób prezentowane są kompleksowe, wysokowydajne rozwiązania w zakresie druku cyfrowego.

“W porozumieniu z głównymi wystawcami przesuwamy termin imprezy o rok, do roku 2023, ale wszystkie rezerwacje stoisk pozostają w mocy”, podkreśla Stefan Hunkeler.

Firma Hunkeler AG chciałaby świętować swoje 100-lecie razem z klientami i partnerami podczas Dni Innowacji. Na pierwszym miejscu jest jednak bezpieczeństwo. Dlatego też Hunkeler Innovationdays odbędą się jak zwykle w Lucernie (Szwajcaria) w dniach od 27 lutego do 2 marca 2023 roku. Tematem przewodnim kolejnej edycji będzie ponownie automatyka i jak zwykle nie zabraknie wielu innowacji i premier.

Źródło: Hunkeler

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING