spot_imgspot_img

HEIDELBERG na targach drupa w Wiesloch-Walldorf

- Artykuł promocyjny -

Podobnie do poprzedniej edycji targów drupa, firma Heidelberg zaprasza w tym samym czasie do odwiedzenia swojego centrum demo. Jedne targi, dwa stoiska: w naszym Print Media Center przedstawimy szczegółowo nasze rozwiązania i zastosowania. Tutaj czeka na Państwa kompletne portfolio maszyn HEIDELBERG, w tym innowacyjny Boardmaster.

Podobnie jak na terenie targów w Düsseldorfie, możecie Państwo dostosować dzień do swoich potrzeb dzięki różnym pokazom i prezentacjom. Państwa korzyść: możecie porozmawiać z naszymi ekspertami bez presji czasu. Wszystkie maszyny są przygotowane do druku – nasi operatorzy są na miejscu i chętnie odpowiedzą na pytania, sugestie i prośby. Być może chcieliby Państwo zajrzeć za kulisy HEIDELBERG? W takim razie weźcie udział w jednej z licznych wycieczek po fabryce, które umożliwiają zobaczenie produkcji maszyny drukującej.

Czego mogę się spodziewać na targach drupa 2024 w Wiesloch-Walldorf?

Powitanie! | Po przybyciu na miejsce w centralnie położonym Centrum Innowacji czeka na Państwa ciepłe powitanie i akredytacja. Szczycący się imponującą powierzchnią 30 000 m², jest największym i najnowocześniejszym ośrodkiem badawczym w branży poligraficznej.

Centrum mediów drukowanych i laboratorium danych | Stąd przejdź do obszaru pokazowego, Print Media Center, w hali 11. Rozpocznij od „Galerii zastosowań druku”, prezentującej najnowocześniejsze produkty poligraficzne, a następnie odwiedź „Laboratorium danych”, aby uzyskać wgląd w usługi oparte na danych z HEIDELBERGA.

Wycieczki i prezentacje produktów | Rozpocznij dzień drupa o 10:30 pokazem powitalnym. Bezpośrednio stąd możesz wziąć udział w wycieczkach produktowych dostosowanych do potrzeb drukarni opakowań, drukarni komercyjnych i producentów etykiet.


Zaproszenie

Poznaj Ekspertów | Ciesz się osobistymi dyskusjami z ekspertami HEIDELBERGA, którzy dostarczają praktycznych informacji na temat naszych rozwiązań.

Wycieczki po fabryce | Dzień będzie kontynuowany zwiedzaniem fabryki, zwiedzaniem Centrum Innowacji, produkcją elektroniki, produkcją przekładni i montażem głównym, największą halą montażową w Europie. Zajrzyj za kulisy największej na świecie fabryki offsetowej arkuszowej.


Tak było niedawno w centrum demo firmy Heidelberg

Dlaczego warto wziąć udział? | Zanurz się w naszych rozwiązaniach i aplikacjach, zorganizowanych tak, aby odpowiadały Twojemu harmonogramowi. Współpracuj z naszymi ekspertami, aby stawić czoła wyzwaniom branżowym i poznać portfolio produktów HEIDELBERG. Twoje spersonalizowane doświadczenie czeka na Ciebie w Print Media Center w Wiesloch-Walldorf.

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING