spot_imgspot_img

GALLUS Labelmaster 440 Advanced w drukarni ADMARK

W drukarni ADMARK w Złotnikach Kujawskich stanęła kolejna, nowa wąsko wstęgowa maszyna Gallus Labelmaster 440 Advanced. Maszyna ta wzmocniła potencjał produkcyjny i możliwości ofertowe drukarni dla wymagającego kręgu stałych i nowych odbiorców. Jest to jedna z maszyn GALLUS Labelmaster w Polsce o konfiguracji dedykowanej pod określone potrzeby drukarni ADMARK. Konfiguracja maszyny pozwala na stosowanie zamiennie technik druku fleksograficznego i sitodruku z możliwością zastosowania do 13 kolorów.

ADMARK to jeden z liderów na polskim rynku w produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych premium na różnych podłożach papierowych, foliowych i poliestrowych. W ofercie firmy są także laminaty wielowarstwowe do produkcji saszetek dla przemysłu kosmetycznego ale również dla branży spożywczej i produktów z obszaru chemii gospodarczej.

Maszyna GALLUS Labelmaster wyróżnia się specjalną konstrukcją platformową i może być konfigurowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dedykowana jest do drukowania wysokiej jakości opakowań i etykiet o szerokości wstęgi 445 mm. Posiada konstrukcję modułową. Każdy z modułów składa się dwóch zespołów drukujących. Wersja „Advanced” maszyny Labelmaster jest w pełni konfigurowalna zgodnie z potrzebami klientów co do stopnia automatyzacji.


Wymagający klienci z obszaru premium | Celem nadrzędnym drukarni jest tworzenie trwałych relacji z Klientami, opartych na zaufaniu oraz satysfakcji ze zrealizowanych wspólnie projektów. To zwłaszcza istotne w obszarze produkcji wysokoprzetworzonych etykiet premium.

Gallus Labelmaster 440

ADMARK dba o swoich klientów | Drukarnia ADMARK powstała w 2009 roku z inicjatywy Agnieszki i Michała Stężewskich. Przedsiębiorstwo od początku istnienia rozwija się bardzo dynamicznie. Determinacja i upór właścicieli w dążeniu do wyznaczonych celów sprawiły, że aktualnie firma zatrudnia ponad 100 osób. Firma pracuje w systemie 3-zmianowym na powierzchni 4 000 m.kw.

Od początku działalności drukarnia ADMARK specjalizuje się w druku wąsko wstęgowym na laminatach wielowarstwowych oraz materiałach samoprzylepnych. Drukarnia skutecznie wdrożyła systemy jakości, dzięki którym nieustannie doskonali się przestrzegając niezbędnych procedur. ADMARK jest prężnie rozwijającą się firmą dzięki współpracy wykwalifikowanego i zaufanego personelu.

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING