spot_imgspot_img

Firma Kodak sprzedaje pierwszą naświetlarkę KODAK MAGNUS Q3600 Titan do Imprimerie Pollina

Firma Kodak z przyjemnością ogłasza pierwszą na świecie sprzedaż nowej naświetlarki KODAK MAGNUS Q3600 Titan na targach drupa 2024. Imprimerie Pollina z siedzibą w Luçon we Francji zdecydowała się na innowacyjną naświetlarkę VLF firmy Kodak z obsługą wielu palet Automatyzacja ładowarki (MPL).

Naświetlarka MAGNUS Q3600 Titan zastąpi dwie najstarsze z trzech istniejących naświetlarek MAGNUS VLF w drukarni, która jest jedną z wiodących drukarni książek w Europie, a także zajmuje się produkcją magazynów i katalogów. Imprimerie Pollina posiada również naświetlarkę MAGNUS Q800 z automatyzacją MPL i obsługuje sześć arkuszowych maszyn offsetowych B1 i VLF oraz dwie maszyny offsetowe zwojowe. Imprimerie Pollina, będąca klientem firmy Kodak CTP i płyt od ponad 20 lat, produkuje około 400 płyt drukarskich dziennie. Na początku 2024 r. firma przestawiła się z arkuszowego druku offsetowego z płyt przetwarzanych na mokro na płyty bezprocesowe KODAK SONORA XTRA.

Imprimerie Pollina zamówiła naświetlarkę MAGNUS Q3600 Titan w 3-segmentowej konfiguracji MPL na 4 palety z płytami i z opcją szybkiej prędkości W. MAGNUS Q3600 Titan to najbardziej wszechstronny system VLF CTP na rynku, oferujący jednocześnie online osiem różnych rozmiarów płyt (maks. 5 palet plus 3 kasety). Zajmując o ⅓ mniejszą powierzchnię niż najbliższy konkurent, drukarnie mogą zmaksymalizować swoją powierzchnię. Zawiera nowy napęd Fusion Drive, który zapewnia szybsze i dokładniejsze pozycjonowanie głowicy obrazującej KODAK SQUARESPOT.

„Na naszą ponowną decyzję na korzyść firmy Kodak wpłynęło także nasze doskonałe doświadczenie z lokalnym zespołem obsługi i wsparcia firmy Kodak oraz ekspertami ds. płyt firmy Kodak”.


Źródło: Kodak


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING