spot_imgspot_img

Firma Hansung P&I zaufała marce Nilpeter w celu zwiększenia możliwości produkcyjnych

W obliczu wyzwań związanych z COVID-19 i nowymi krajowymi przepisami prawa pracy, firma Hansung P&I z Korei Południowej zakupiła nową linię Nilpeter FB w celu podwyższenia mocy produkcyjnych. Hansung P&I, z siedzibą w Dae Gu, jest jednym z największych dostawców kompleksowych rozwiązań poligraficznych w Korei Południowej. Od ponad 5 dekad Hansung dostarcza rozwiązania w zakresie wklęsłodruku, druku offsetowego, typograficznego i fleksograficznego dla wielu gałęzi przemysłu.

Doskonały wybór

W samym środku pandemii COVID-19 i w obliczu nowych koreańskich przepisów prawa pracy ograniczających tygodniową liczbę godzin pracy, firma Hansung stanęła przed wyzwaniem zwiększenia swoich mocy produkcyjnych w zakresie druku fleksograficznego i kontynuowania obsługi wiodących firm logistycznych na świecie.

“Te specyficzne zlecenia wymagają skomplikowanej integracji systemu i są jedyne w swoim rodzaju. Firma Nilpeter była w stanie sprostać tym wymaganiom i z tego powodu linia FB była dla nas idealnym wyborem”, wyjaśnia Choi Youngchul, Dyrektor Generalny Hansung Group.

Podekscytowani przyszłością

“Ponadto, zespół Nilpeter naprawdę dał z siebie wszystko” mówi Pan Jung Won Joong, Dyrektor Zarządzający Hansung i jego spółki zależnej Dong Yang. “Cieszymy się z możliwości rozbudowy o podobne maszyny Nilpeter w najbliższej przyszłości i jesteśmy podekscytowani perspektywą dodania linii Nilpeter FA do naszego działu FMCG,” kontynuuje Joong.

Jung Won Joong, dyrektor zarządzający firmy Hansung i jej spółki zależnej Dong Yang, przed budynkiem Hansung w Dae Gu, Korea Południowa

Grupa Hansung posiada już ponad 50 maszyn drukujących i jest na drodze do dalszej ekspansji w nowych obszarach w ciągu najbliższych kilku lat. Firma Nilpeter, jako jeden z ich nowych partnerów premium, będzie odgrywała znaczącą rolę w tych planach ekspansji, twierdzi Pan Choi.

Nilpeter FB

Wyrafinowane rozwiązania

Linia Nilpeter FB jest zaawansowanym urządzeniem oferującym wysoką łatwość obsługi i doskonałą jakość druku. Zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności za przystępną cenę, może być ona dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji automatyzacyjnych i połączona z opcjami zwiększającymi wartość dodaną, takimi jak laminowanie, aplikacja folii na zimno i na gorąco, wklęsłodruk oraz sitodruk.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING