spot_imgspot_img

Firma Fiery wprowadza na rynek nowe oprogramowanie SignLab

Firma Fiery, dostawca cyfrowego front-endu, wprowadziła na rynek nową generację swojego oprogramowania do tworzenia oznakowań i produkcji graficznej SignLab. Mówi się, że SignLab 11 łączy w sobie potężne narzędzia do projektowania i edycji wektorów i bitmap, aby uprościć produkcję banerów, znaków, kalkomanii, dekoracji i nie tylko.

Umożliwia użytkownikom projektowanie i produkcję żywych i unikalnych znaków i grafik drukowanych cyfrowo, wycinanych na winylu oraz drukowanych/wycinanych znaków i grafik.

SignLab został stworzony specjalnie dla środowiska produkcyjnego, oferując większą kontrolę nad elementami projektu i obsługę popularnych urządzeń drukujących, wycinających i hybrydowych.

Nowe funkcje i aktualizacje obejmują podgląd wektoryzacji, który eliminuje zgadywanie, korzystając z nowego podglądu na żywo elementów sterujących wektoryzacją przed zastosowaniem ich do obiektu. Tymczasem “Dopasuj do kształtu” umożliwia użytkownikom łatwe projektowanie niestandardowych kształtów i układów tekstu, automatycznie dostosowując tekst do dowolnego kształtu wektorowego.

Mówi się, że nowy katalog efektów oszczędza czas projektowania, tworząc bibliotekę powszechnie stosowanych efektów, takich jak cienie, gradienty i kombinacje kolorów, z możliwością stosowania zapisanych efektów do nowych obiektów za pomocą jednego kliknięcia… więcej na WWW.

Źródło: Fiery


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING