spot_imgspot_img

Firma Esko zaprezentowała CDI Crystal XPS “Quartz Edition”

Firma Esko zaprezentowała CDI Crystal XPS “Quartz Edition”, swoją najnowszą innowację, która wyznacza nowe, niewiarygodne standardy jakości druku fleksograficznego i stanowi prawdziwą alternatywę dla wklęsłodruku.

CDI Crystal XPS “Quartz Edition” to nowy, najwyższej klasy dodatek do odnoszącej sukcesy rodziny rozwiązań Esko CDI Crystal XPS do obrazowania i naświetlania płyt, który łączy w sobie ulepszoną optykę CDI Crystal ze zoptymalizowanym oprogramowaniem Crystal Screening.

Wiodąca na rynku jakość druku fleksograficznego | Innowacja jest skierowana przede wszystkim do producentów etykiet i opakowań – oraz ich dostawców płyt premedialnych – którzy dążą do zapewnienia wiodącej na rynku jakości druku fleksograficznego.

Drukarka Esko CDI Crystal XPS “Quartz Edition” jest kompatybilna z atramentami rozpuszczalnikowymi i wodnymi, zapewniając zwiększoną gęstość do 0,7 w przypadku atramentów na bazie wody, które stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich korzyści dla zrównoważonego rozwoju.

Większa dokładność, mniejsze zużycie atramentu, najlepsza jakość druku | Jan De Roeck, dyrektor ds. marketingu, relacji branżowych i strategii w firmie Esko, powiedział, że dzięki nowemu urządzeniu Esko CDI Crystal XPS “Quartz Edition” firma Esko kontynuuje dostarczanie rozwiązań, które przyspieszają wprowadzanie produktów na rynek, jednocześnie spełniając potrzeby klientów.

Jan wyjaśnił, że technologia rastrowania jest ewolucją wielokrotnie nagradzanego oprogramowania Esko Print Control Wizard, które wykorzystuje wszystkie krytyczne parametry i zmienne druku – rozdzielczość obrazu, ustawienia ekspozycji, płytę, podłoże, rastr, typ maszyny i atramenty – w celu uproszczenia procesu produkcji płyt fleksograficznych.

“Oprogramowanie standaryzuje generowanie ekranów kryształowych, które są specjalnie używane w połączeniu z modułem naświetlania LED do druku fleksograficznego XPS Crystal” – powiedział. “Dzięki CDI Crystal XPS ‘Quartz Edition’ przenosimy to na wyższy poziom, dodając VQ (komórki Q ze zmiennym podświetleniem) i SQ (stochastyczne komórki Q) w celu uzyskania niezrównanej dokładności przesiewania.

Jan De Roeck

Nowy komputer Esko CDI Crystal XPS “Quartz Edition” jest kompatybilny ze wszystkimi istniejącymi programami Esko, dzięki czemu użytkownicy mogą kontynuować wykonywanie wszystkich starszych zadań bez konieczności ich ponownego zgrywania. Będzie dostępny w sprzedaży od końca 2024 roku, dostępny w rozmiarach 4835, 4260 i do 5080. Zobacz, jak to działa na targach drupa!

Źródło: Esko


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING