spot_imgspot_img

Eurographic rozwija działalność Web-to-Pack dzięki Highcon Beam 3

Highcon Systems Ltd (TASE: HICN) ogłosił udane wdrożenie cyfrowego systemu sztancowania Highcon Beam 3 w siedzibie Eurographic Group w Polsce. Eurographic jest pierwszym klientem Highcon w wersji beta, który otrzymał pakiet Highcon Productivity & Quality Boost Package, który umożliwia modernizację systemu Highcon Beam 2 w celu zapewnienia pełnej wydajności nowo wprowadzonego Highcon Beam 3.

Dzięki modernizacji Eurographic spodziewa się przetworzyć około 25% więcej zadań na zmianę niż było to możliwe wcześniej dzięki systemowi Highcon Beam 2.

Highcon Beam 3 oferuje krótszy czas konfiguracji, lepszą siłę bigowania, lepsze pasowanie arkuszy, automatyzację i wydajność pracy. Cechy te skutkują szerszym zakresem zastosowań, zwiększoną produktywnością i lepszą jakością, co pozwala na upowszechnienie cyfrowego wykrawania w opakowaniach i ekspozytorach z kartonów składanych i mikrofali.

Eurographics to cyfrowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji niskonakładowej, zajmujące się usługami pakowania, rozwiązaniami ekspozycyjnymi, tekturą litą, zleceniami komercyjnymi, drukiem kart, książek i materiałów marketingowych. Firma ma siedzibę w Szczecinie, ale ma swoje korzenie w Danii i biuro sprzedaży w Szwecji, obsługujące klientów na całym świecie. W 2023 roku firma Eurographic zainwestowała w Highcon Beam 2, aby wejść na szybko rozwijający się rynek web-to-pack.


Highcon Beam 3 i opcjonalny Beam Writer zostaną zaprezentowane na targach drupa 2024 na stoisku Highcon w hali 9, stoisko B24.

Źródło: Digiprint


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING