spot_imgspot_img

Etykiety i opakowania nie jedno mają imię. Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Aktualizacja

To prawda, że etykiety i opakowania są cały czas na topie. Duża grupa drukarni do tej pory drukujących wszystkie inne tematy wyraźnie zmieniła specjalizację, lub też zmienia ją aktualnie. Ale czy zmiana produkcji jest łatwa? W tym podcaście z naszymi gośćmi rozmawiamy o zupełnie innych obszarach związanych z etykietami i opakowaniami. To między innymi przykłady wpadek produkcyjnych i tego, co nas konsumentów najbardziej drażni, kiedy wchodzimy do sklepu i próbujemy kupić coś, co po prostu potrzebujemy.

Ilość kolorów, wielkość czcionki… coraz trudnej jest odnaleźć informację o tym, kto wyprodukował, kiedy i czy termin ważności jeszcze nie minął. Też tak macie? To oczywiście skrajne przypadki, ale kiedy wysłuchacie rozmowy, być może zauważycie z jakimi wyzwaniami spotykamy się na co dzień realizując zakupy jako konsumenci oraz z jakimi wyzwaniami muszą mierzyć się producenci etykiet i opakowań (drukarnie) chcąc spełnić niby oczywiste potrzeby zamawiającego.

Podcast

Naszymi gośćmi w tej rozmowie są: Aleksandra Czarniecka i Renata Kuczyńska-Marczak z drukarni Etidruk Etykiety.pl oraz Piotr Lis z 3M. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. A tymczasem zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi…


Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy o 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING