spot_imgspot_img

EMIPAK odkrywa europejskie innowacje dla branży fleksograficznej

9 maja podczas wydarzenia SmartPrint organizowanego przez firmę EMIPAK, miała miejsce premiera nowej marki w portfolio tego dostawcy dla branży fleksograficznej. Nowym Partnerem biznesowym firmy EMIPAK została hiszpańska firm TWEN, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do laserowego czyszczenia aniloksów.

W ramach portfolio firmy TWEN dostępne są dzisiaj 2 modele urządzeń. Jest to kompaktowe rozwiązanie do czyszczenia pojedynczego aniloksa znane jako TAC-S i jest ono dostępne w wersji dla aniloksów o długości do 1000 mm oraz do 1500 mm. Możliwe jest również dopasowanie stacji czyszczącej do specyficznych potrzeb klientów. Drugi model to stacja multi – TAC-M, która przyjmuje aż 10 aniloksów i jest to rozwiązanie dedykowane drukarniom, które posiadają kilka maszyn fleksograficznych.


Urządzenia idealnie sprawdzają się w czyszczeniu aniloksów o wszelkich możliwych strukturach oraz w czyszczeniu wałków, które są stosowane do nanoszenia kleju w procesie laminacji. W stacjach czyszczących znajdziemy komponenty znanych firm jak np. Siemens oraz technologie stosowane w przemyśle motoryzacyjnych i lotniczym, co czyni urządzenia niezwykle bezpiecznymi.

Podczas wydarzenia SmartPrint (maj 2024), przygotowanego dla firm produkujących opakowania i drukarni fleksograficznych, firma EMIPAK przedstawiła innowacyjne rozwiązania dotyczące między innymi czyszczenia maszyn fleksograficznych i utrzymania czystości w drukarni, jako jednego z argumentów wykorzystywanych w promocji produkcji.

Źródło: EMIPAK


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING