spot_imgspot_img

Efi sprzedał część związaną z MIS/ERP

Firma EFI ogłosiła, że jej dział oprogramowania produkcyjnego, odpowiedzialny za rozwój i wsparcie pakietów produktowych MIS/ERP, został sprzedany podmiotowi powiązanemu z Symphony Technology Group, który będzie go prowadził jako eProductivity Software, pozostawiając EFI możliwość skoncentrowania się na działalności w zakresie drukarek i front-endów Fiery na “wysokowartościowych” aplikacjach obrazowania cyfrowego, w tym na przemysłowym druku atramentowym.

Symphony Technology Group (STG) jest opisywana jako “partner private equity dla wiodących na rynku firm w dziedzinie oprogramowania, danych i analityki”, a nowo utworzoną niezależną firmą eProductivity Software (EPS) pokieruje Gaby Matsliach, wcześniej dyrektor generalny EFI ds. oprogramowania produkcyjnego. Nowy podmiot będzie nadal koncentrować się na “krytycznych” ofertach ERP (enterprise resource planning) dla sektora druku i opakowań, przy wsparciu STG.

Gaby Matsliach

Gaby Matsliach skomentował to następująco:

“Ten strategiczny krok w kierunku niezależności umożliwia nam zapewnienie większej wartości naszym klientom, jak również całej branży opakowań i druku, poprzez rozszerzenie naszej współpracy z kluczowymi graczami technologicznymi w branży.

Oczywiście nadal będziemy ściśle współpracować z naszymi przyjaciółmi z EFI.

Ponadto, przyspieszymy inwestycje w rozwój i modernizację naszych technologii, w poziom partnerstwa z klientami oraz w rozwój organiczny i nieorganiczny na całym świecie… więcej na WWW.

Źródło: Efi

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING