spot_imgspot_img

Durst P5 350. SimpliCity z imponującymi wynikami

- Reklama -

Dokładnie rok temu SimpliCity – Kreatywny Dom Produkcyjny zakupił urządzenie Durst P5 350, które dostarczyła firma LFP Industrial Solutions.

Maszyna drukująca dedykowana była zupełnie nowemu segmentowi – opakowaniom tekturowym. Rozwój w nowym kierunku okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziś, czyli po 12 miesiącach przedstawiciele mówią o wzroście, który osiągnęli dzięki cyfrowej technologii.

SimpliCity z niewielkiej agencji reklamowej zajmującej niespełna 20m2 powierzchni przeistoczyła się w dużych rozmiarów drukarnię, zatrudniającą obecnie ponad 90 osób. Na dzień dzisiejszy to jedno z najbardziej znanych miejsc na mapie krajowej poligrafii, a przede wszystkim jeden z filarów druku wielkoformatowego, obsługujący rynek największych marek w Polsce.

Rozbudowane portfolio SimpliCity obejmuje nie tylko szeroką ofertę druku reklamowego dedykowanego wielu zastosowaniom, lecz także realizacje stoisk targowych, kampanie wizualne dla wielu znanych koncernów oraz Lightbox Wall, czy też od dwóch lat zadruk opakowań. Dodatkowo w grudniu 2023 roku oferta drukarni została rozszerzona o technologię zadruku cyfrowego, dzięki zainstalowanej przez LFP Industrial Solutions maszyny Durst P5 350.

Wprowadzenie nowych rozwiązań pozwoliło SimpliCity odpowiedzieć na coraz większe zapotrzebowanie klientów związane z mniejszymi, personalizowanymi seriami zamówień oraz realizacją kampanii reklamowych dla różnych sieci handlowych. Drukarnia z dumą ogłasza, że w ciągu ostatniego roku zadrukowała imponującą ilość 300.000 m² na urządzeniu Durst. To niezwykłe osiągnięcie podkreśla rozwój ich potencjału jako czołowego gracza w branży druku.

Od lewej: Robert Radecki, w środku Piotr Żurek, od prawej Przemysław Arabski

Jak komentuje Przemysław Arabski, Business Leader Corrugated & Industrial Segment w LFP Industrial Solutions:

Źródło: LFP Industrial Solutions


Prenumeruj newsletter Świat Poligrafii Professional
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

ANKIETA

Strefa - TWOJE PREMIUM - powstaje dla Ciebie. My posiadamy swoją wizję tego obszaru, ale najważniejsze jest dla nas to, czego Ty oczekujesz. Pomóż nam w realizacji tego projektu. Chętnie poznamy Twoje potrzeby!

PYTANIE: Jakie grupy tematów chcesz, by zawierała STREFA - TWOJE PREMIUM?

Dziękujemy za Twój czas. Wyniki ankiety przedstawimy na łamach serwisu i czasopisma. 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Atrium Centrum Ploterowe

Stowarzyszenie Natureef

Ecco Plus