spot_imgspot_img

Duplo na targach drupa 2024

Firma Duplo, podczas zbliżających się targów drupa w Düsseldorfie, zaprezentuje nowe rozwiązania w swojej ofercie. Znajdą się wśród nich innowacyjna sztanca w formacie B2+ i rewolucyjny – jak zapewnia producent – system broszurujący iSaddle Senshi. Te i wiele innych urządzeń do wykańczania można będzie zobaczyć na stoisku A31 w hali nr 6.

DSM-1000: automatyzacja w sztancowaniu formatu B2+ | DSM-1000 to pierwsza w ofercie Duplo sztanca w formacie B2+. Wyposażona w zaawansowany kontroler PC, cechuje się wysoką precyzją oraz kompaktowymi wymiarami. Dzięki automatycznemu bigowaniu, nacinaniu, perforowaniu i cięciu różnych kształtów oraz usuwaniu odpadów zwiększa efektywność produkcji. Maszyna pracuje na klasycznych, płaskich wykrojnikach, sprawne i szybkie programowanie zadań odbywa się z kontrolera PC.

DSM-1000, jak zapewnia Duplo, otwiera przed użytkownikami nowe źródła przychodów, znacząco poszerzając ich ofertę na rozwijającym się rynku opakowań cyfrowych. Firma dodaje, że sztanca może być idealnym uzupełnieniem rozwiązania do lakierowania wybiórczego Duplo B2+ DuSense DDC-8000 wraz z metalizowaniem+ (również prezentowanym na drupie). Jest, jak podaje producent, idealnym narzędziem do produkcji opakowań cyfrowych, materiałów POS oraz innych niestandardowych projektów.

iSaddle Senshi: „rewolucja” w broszurowaniu | Nowy, rewolucyjny – jak podkreśla firma – system Duplo to najszybszy system broszurujący w jej ofercie. Oferuje prędkość do 5050 broszur A5 na godzinę przy wysokości grzbietu 210 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji, każda zbieraczka ma tu własny moduł transportu i bigowania, co eliminuje straty czasu, jakie generują tradycyjne metody broszurowania. iSaddle Senshi gwarantuje wysoką jakość, automatyzację, precyzję oraz elastyczność, minimalizując koszty produkcji.

Drupa2024: wszystkie maszyny z oferty Duplo w jednym miejscu

Źródło: Duplo Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING