spot_imgspot_img

drupa 2024 z Polską Izbą Druku

Za kilka dni rozpoczną się długo wyczekiwane targi drupa, wiodąca wystawa technologii poligraficznych, która po ośmioletniej przerwie spowodowanej przez pandemię Covid-19 wraca do Düsseldorfu. W 18 halach o całkowitej powierzchni prawie 140 tys. m2 ponad 1500 wystawców z 49 krajów – zarówno firmy o uznanej marce, jak i debiutujące start-upy – pokaże pełen przekrój współczesnych trendów oraz wizjonerskich pomysłów z obszaru druku.

Polska Izba Druku zadbała o osoby pragnące odwiedzić targi drupa i zaproponowała im udział w jednym z dwóch 5-dniowych wyjazdów do Düsseldorfu, które odbędą się na przełomie maja i czerwca 2024 w terminach 30 maja -3 czerwca oraz 3 czerwca -7 czerwca.

Uczestnicy obu wyjazdów – łącznie 80 osób, w tym ok. 30 studentów – zostaną zakwaterowani w Pensjonacie Szkopiak w miejscowości Willich, niecałe 25 km od Messe Düsseldorf. Przez trzy dni pobytu na miejscu organizatorzy zapewniają wygodny transport autokarem z miejsca zakwaterowania na teren targów. Wyjazd autokarem każdej z dwóch grup odbędzie się o godzinie 5 rano, odpowiednio 30 maja (pierwsza grupa) i 3 czerwca (druga grupa). Przyjazd do Pensjonatu Szkopiak jest przewidywany na godzinę 22.

Każdy z trzech dni pobytu w Niemczech będzie odbywał się według podobnego planu:

  • 09:00 – Wyjazd z hotelu
  • 10:00 – Wejście na targi
  • 17:30 – Powrót z targów do pensjonatu
  • 18:30 – Kolacja w jednej z okolicznych restauracji w doborowym towarzystwie uczestników.

Polska Izba Druku zapewnia ze swej strony, że dołoży dołoży wszelkich starań, aby ten wyjazd był dla wszystkich uczestników niesamowitą i niezapomnianą przygodą.

Opracowano na podstawie informacji Polskiej Izby Druku


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING