spot_imgspot_img

drupa 2024: Gallus One otwiera nowy poziom modułowości, wszechstronności i elastyczności dla przetwórców

Gallus Group, spółka zależna Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG), ogłosiła na targach drupa 2024 swoją nową koncepcję “System to Compose”. Zaangażowana w branżę, w której działa, nowa koncepcja Gallusa odpowiada na obecne i zmieniające się potrzeby rynku i stanowi koło ratunkowe dla drukarni etykiet, odblokowując wiele nowych opcji w całym portfolio.

Dzięki zwiększonej kompatybilności między technologiami, wiodące linie produktów Gallus mogą teraz pochwalić się pełną możliwością adaptacji, dzięki czemu dodatkowe jednostki mogą być bezproblemowo dodawane, usuwane lub wymieniane, podobnie jak instrumenty w zespole – zachęcając drukarnie etykiet do “skomponowania arcydzieła druku”.

Gallus One jest teraz dostępny również w szerokości druku 430 mm | Ponadto drukarka Gallus One, wcześniej ograniczona do szerokości druku 340 mm, jest teraz dostępna również w szerokości druku 430 mm, co zwiększa wydajność produkcji, wszechstronność i możliwości zastosowania w celu uzyskania nowych zyskownych przychodów. Wreszcie, Gallus zaprezentował również rozszerzoną gamę kolorów dla Gallus One, wprowadzając atramenty pomarańczowe i fioletowe opracowane wspólnie z HEIDELBERGIEM – pomagając przetwórcom w osiągnięciu wyróżnienia się na półce w celu wyróżnienia marki.

Koncepcja przywraca kontrolę nad konwerterami | Zaprojektowany w celu usunięcia bariery całkowitego kosztu posiadania (TCO) na potrzeby przyjęcia etykiet cyfrowych z rolki na rolkę z najwyższym poziomem automatyzacji i technologiami opartymi na chmurze,


Gallus One oferuje teraz pełną integrację sprawdzonych modułów Gallus Labelmaster. Dzięki dopasowaniu wszystkiego do jednego worka, z zespołami fleksograficznymi i sitodrukowymi, foliowaniem na zimno i na gorąco, tłoczeniem i drukiem wklęsłym, a także jednostką sztancującą, Gallus One zapewnia bardzo wysoki poziom modułowości, szybkości i jakości – jeszcze bardziej obniżając całkowity koszt posiadania i zwiększając rentowność. Nowe podejście “plug-and-play” firmy Gallus przywraca przetwórcom kontrolę, dając im większą elastyczność w tworzeniu i rozwijaniu rozwiązań, dodawaniu dodatkowych możliwości lub zmianie kierunku zgodnie z potrzebami biznesowymi – umożliwiając im poprawę konkurencyjności i reagowanie na zmiany rynkowe w czasie rzeczywistym.

Prezentacja Gallus One podczas targów drupa 2024

Sprawdzone rozwiązania; Nowe możliwości | Wspierając metodologię inteligentnego, połączonego drukowania, Gallus One stanowi znaczący krok naprzód dla branży etykiet. Nowa koncepcja, która na nowo definiuje sposób, w jaki przetwórcy podchodzą do cyfrowego druku etykiet, umożliwia im nie tylko mieszanie i dopasowywanie jednostek lub rozszerzanie konfiguracji w czasie, ale także modernizację już istniejących konfiguracji maszyn. Dzięki temu właściciele uznanych konwencjonalnych maszyn drukarskich Gallus Labelmaster 340 / 440 mogą dodać cyfrowy zespół drukujący, przekształcając go w hybrydową maszynę Gallus One na zamówienie, bez konieczności inwestowania w zupełnie nową maszynę.

Źródło: Gallus


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING