spot_imgspot_img

Drugi dzień Konferencji Fleksografów 2023

Wtorek, 25 kwietnia jest drugim dniem Konferencji Fleksografów przygotowanej przez Polską Izbę Fleksografów, która odbywa się w Ożarowie Mazowieckim. Ten dzień jest w całości poświęcony technologii: szeroka wstęga, tektura falista i wąska wstęga.

Pierwszą prezentację poprowadził Colin Smith z firmy Sun Chemical zatytułowaną: Jak utrzymać wydajność produkcji poligraficznej w stale zmieniającym się świecie!

Wydawałoby się, że wydajność dzisiaj nie jest już wyzwaniem dla drukarni, jednak postępujące zmiany w całej strukturze zamówień mają swoje odzwierciedlenie w całym procesie produkcji opakowań; krótsze nakłady, większa różnorodność opakowań tego samego produktu itd. Jak dużą rolę w tym wszystkim odgrywają materiały produkcyjne, w tym farby? To między innymi o tym w swojej prelekcji mówił Colin Smith z firmy Sun Chemical… więcej na łamach czasopisma… jednego z kolejnych wydań.

Zdęcia: Katarzyna Rainka


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING