spot_imgspot_img

Dokąd zmierzasz fleksografio? Wojciech Barabasz

Kolejna prezentacja podczas Konferencji Fleksografów, która odbywa się 25 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim, została przygotowana przez Wojciecha Barabasza z firmy Barmey. Blisko rok temu Wojciech Barabasz przedstawił zalety druku siedmiokolorowego w produkcji opakowań i jak można było zauważyć temat ten – choć znany od wielu lat – z powrotem pojawił się w obszarze zainteresowania drukarni.

- Reklama -

Wojciech Barabasz

Dzisiaj podczas Konferencji Wojciech Barabasz starał się odpowiedzieć na zasadnicze pytanie – Dokąd zmierzasz fleksografio? Jak zawsze było nieco więcej na temat wałków rastrowych i ułatwienia sobie pracy w drukarni. Czy było ciekawie? Brawa na koniec prezentacji były tego najlepszym dowodem.

Oczywiście, sama prezentacja – przynajmniej jej skrót, pojawi się w jednym z najbliższych wydań czasopisma Świat Poligrafii Professional.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak