spot_imgspot_img

Diamenty Forbesa 2022. Koenig & Bauer

Wśród laureatów tegorocznych nagród Diamenty Forbesa znalazła się firma Koenig & Bauer CEE. Diamenty Forbesa to jedna z najcenniejszych nagród gospodarczych w Polsce. Jak czytamy w słowie wstępu do wydania przygotowanego przez Pawła Zielewskiego, redaktora naczelnego polskiej edycji miesięcznika „Forbes”:

„Tegoroczna Lista Diamentów Forbesa jest szczególna pod każdym względem. Po raz pierwszy w jej historii liczba kandydatów do tytułu Diamentu wynosiła „naście” tysięcy. Po koniecznych weryfikacjach na liście znalazło się prawie 7 tysięcy podmiotów. Każdy z nich zasługuje na osobne, indywidualne, najszczersze gratulacje. Za każdym z „podmiotów” stoi człowiek ze swoimi ambicjami, marzeniami, uporem i w końcu – unikalną umiejętnością wykorzystania otoczenia (nie tylko rynkowego) tak do budowania wartości, jak i jej dynamicznego zwiększania.

Lista jest istotna z jeszcze jednego powodu: to pierwsze Diamenty Forbesa, które są odbiciem, opisanego setki razy, obrazu przedsiębiorczości w pandemii. Z kryzysu, z którym zmaga się świat od dwóch lat, polskie firmy w ogromnej większości wyszły dotychczas zwycięsko. Oby nie po to, by paść na kolana przed konsekwencjami pomysłów z polskiego podwórka dla niepoznaki zwanych „ładem”. O tym będziemy rozmawiać wiosną, podczas serii regionalnych spotkań, które od lat są wyczekiwaną tradycją wspólnego celebrowania sukcesu.

Laureatom gratuluję. Pamiętajcie jednak: tytuł Diamentu Forbesa to potwierdzenie Waszej wiarygodności, ale i swoista odpowiedzialność… „

Koenig & Bauer to najstarszy producent maszyn drukujących na świecie. Firma, założona w 1817 r., jest partnerem dla tysięcy drukarń z całego świata, reprezentujących różne segmenty rynku.

Różnorodność rozwiązań poligraficznych, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i partnerskie podejście do biznesu – to podstawy sukcesu Koenig & Bauer. Dzięki inwestycji w oferowane przez nią najwyższej klasy rozwiązania sprzętowe i software’owe drukarnie mogą podejmować współpracę z czołowymi markami z różnych branż, wychodząc naprzeciw wymaganiom jakościowym. Firma Koenig & Bauer od ponad 200 lat konsekwentnie buduje swoją markę i wartość na świecie. Dynamicznie rozwija się w regionie CEE, gdzie jej oddział – Koenig & Bauer (CEE) ma ponad 40-proc. udział w sprzedaży arkuszowych maszyn drukujących. W latach 2014, 2017 i 2020 filia Koenig & Bauer (CEE) otrzymała nagrodę dla „Przedstawicielstwa Roku”, przyznawaną przez centralę koncernu.

Misja Koenig & Bauer uwzględnia działania proekologiczne i odpowiedzialne społecznie. Wpisują się w nią m.in. innowacyjne rozwiązania sprzętowe i software’owe, pozwalające dzięki zaawansowanym rozwiązaniom kontrolno-pomiarowym na minimalizację odpadów czy większą energooszczędność. Firma pracuje w oparciu o standardy ISO, oferując także kompleksową obsługę posprzedażową i serwisową. Do dyspozycji klientów jest m.in. całodobowa pomoc telefoniczna i on-line ze strony techników serwisowych oraz zdalna diagnostyka, a nawet naprawa sprzętu.

Grzegorz Szymczykowski

Jesteśmy dumni z nagrody, klientom dziękujemy za zaufanie. Ich sukces jest naszym sukcesem. Koenig & Bauer Grzegorz Szymczykowski – dyrektor sprzedaży i serwisu Koenig & Bauer CEE.

„Druk jest wszędzie” („We’re On It”) – tak można sparafrazować hasło, jakie przyświeca działalności Koenig & Bauer. Produkty wykonane z udziałem maszyn drukujących i introligatorskich, oferowanych przez firmę, spotykamy w wielu obszarach. Opakowania, karty do gry, ulotki i plakaty, gazety, banknoty, puszki – wszystkie te produkty mogą zostać wykonane z udziałem rozwiązań technologicznych Koenig & Bauer.

Źródło: Koenig & Bauer CEE

oraz FORBES i FORBES

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING