spot_imgspot_img

Czeska drukarnia arkuszowa Triangl przechodzi na Komori webfed G38, jako pierwsza w Europie

Komori niestrudzenie podąża za rozwojem technologii druku. W dążeniu do perfekcji druku, firma Triangl, a.s. zainstalowała pierwszą w Europie maszynę Komori G38, najwyższej klasy maszynę zwojową, zapewniającą efektywność produkcji i zarządzania.

Praska firma Triangl, specjalizująca się w druku arkuszowym, ma długą historię w produkcji czasopism, katalogów, broszur, publikacji i kalendarzy. Dzięki strategicznie położonemu zakładowi, Triangl posiada wyjątkowe możliwości dystrybucji i elastyczności produkcji. Nieograniczona wizja i skupienie się na wysoce wydajnych metodach produkcji doprowadziły do inwestycji w przełomową technologię – maszynę zwojową Komori G38.

Triangl, a.s. jest znaczącą i dobrze wyposażoną drukarnią w Republice Czeskiej z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem. Wysoko wykwalifikowany i profesjonalny personel oraz przemyślane zarządzanie procesami są rozwijane od 27 lat, od założenia firmy Triangl. Regularne inwestycje w zautomatyzowane technologie gwarantują zrównoważony rozwój, jakość i wysoką wydajność. W 2007 roku Triangl przeszła w ręce rodziny Kotýnek, a prezes Petr Kotýnek z powodzeniem angażuje się w działalność firmy. Pod jego kierownictwem Petra Kotýneka zrealizowany został nowy światowy punkt odniesienia w zakresie wydajności i obsługi maszyn arkuszowych, osiągając wysokość 86.000.000 zadrukowanych arkuszy rocznie na jednej maszynie. Od 2019 roku jest on jedynym właścicielem spółki Triangl, a.s.

Po przeprowadzeniu szczegółowych badań i analiz podjęto strategiczną decyzję o zainwestowaniu w pierwszą w Europie maszynę Komori G38. Instalacja systemu Komori G38 nie tylko gwarantuje, że Triangl, a.s. pozostanie jedną z największych drukarni w Czechach, ale także przenosi firmę na nowy poziom efektywności i wydajności. System G38 udowodnił swoją siłę i przewagę nad konkurencją, osiągając średnią produkcję 11 000 000 arkuszy miesięcznie. Wyposażony w falcerkę, arkusze są drukowane po obu stronach w pełnym kolorze, cięte i składane do gotowego produktu. Jest to szczytowe osiągnięcie usprawnionego procesu inline z jakością offsetową.

Komori G38 łączy w sobie wysoką produktywność i jakość, co prowadzi do nieskończonych możliwości dla drukarń, dzięki połączonym technologiom, doskonałej powtarzalności, dostosowaniu do jakości i wymagań klientów. Dwustronny druk offsetowy z automatyczną kontrolą koloru i registrów, krótkie terminy realizacji i niezrównana wydajność dają Komori G38 wyjątkową przewagę strategiczną. Suszenie LED znacznie skraca cały proces produkcyjny, ponieważ wyeliminowane zostało czasochłonne suszenie w tunelu. Do zalet tej całkowicie nowej generacji maszyn należą również bardzo krótkie czasy przygotowania, dokładność i jakość druku jak w przypadku offsetowych maszyn arkuszowych… więcej na WWW.

Źródło: Komori

ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING