spot_imgspot_img

Cyfrowa Foto plasuje się w czołówce firm z największą liczbą wydruków

Cyfrowa Foto to nowoczesna firma działająca w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Ta polska firma z Rzeszowa jest jedną z największych drukarni w Europie. Swoją działalność opiera na maszynach HP Indigo – to również jeden z największych klientów HP Indigo w Europie. Niedawno firma zainstalowała nowe urządzenia HP Indigo 12000 z zestawem do grubego podłoża, które pozwoliły rozszerzyć ofertę produktową przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości.

Cyfrowa Foto działa na największych światowych rynkach – USA, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Hiszpania, Belgia, Holandia, Portugalia, Francja, Włochy. W portfolio firmy znajduje się kilka marek produktowych dedykowanych różnym grupom klientów:

  • nPhoto dla profesjonalnych fotografów,
  • Presejo dla klientów biznesowych,
  • Decor Mint dla architektów i projektantów wnętrz,
  • Artibo dla pasjonatów fotografii,

a także brandy dla klientów indywidualnych takie jak: Colorland czy Uwolnij Kolory. To dla nich wszystkich rzeszowska firma tworzy oryginalne linie fotoproduktów, do których zaliczają się m.in.:

  • fotoksiążka,
  • fotokalendarz,
  • fotoalbum,
  • fotoodbitki,
  • wizytówki,
  • fotogadżety & wall decor.

Ponadto Cyfrowa Foto korzysta z systemu operacyjnego HP PrintOS, który oferuje szybki dostęp do statystyk i analiz, co pomaga zwiększyć wydajność i utrzymać wysoką dyspozycyjność.

Wierzę, że w każdym biznesie kreatywni i zaangażowani ludzie to najlepszy przepis na sukces. Idealne dopełnienie stanowi natomiast, bez wątpienia, dobry sprzęt. Druk cyfrowy pozwala nam bardzo szybko reagować na potrzeby naszych klientów i dynamicznie się do nich dostosowywać. Liczy się dla nas precyzja, czas i niezawodność dlatego też współpracujemy tylko z najlepszymi.

Dzięki współpracy z HP stale poszerzamy portfolio naszych usług i każdego roku możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej możliwości w tej samej najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje kilku fotoksiążek, czy też chce utrzymać stabilną jakość przy dużym nakładzie, zawsze jesteśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom – mówi Jaromir Bartman, Brand Manager Presejo. 

Instalacja urządzeń HP w drukarni Cyfrowa Foto nie byłaby możliwa bez partnera firmy HP – Digiprint, wyłącznego dystrybutora HP Indigo w Polsce. Od początku swojej działalności Digiprint zajmuje się dostarczaniem pionierskich rozwiązań dla firm poligraficznych. Oferta firmy odpowiada na potrzeby rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Co istotne, firma sama przeprowadza wszystkie instalacje oraz oferuje wsparcie i serwis dyspozycyjny 24h/dobę, również w najbardziej wymagających sezonach produkcyjnych.

Sezonowo Cyfrowa Foto plasuje się w czołówce firm z największą liczbą wydruków. Co ważne, wąska specjalizacja firmy sprawia, że mają bardzo wysokie wymagania sprzętowe oraz te dotyczące jakości. Wierzę, że wkrótce Cyfrowa Foto będzie jednym z liderów europejskiego rynku druku fotograficznego – komentuje Ireneusz Grabowski, Sales Manager HP Indigo Commercial, Digiprint.

Źródło: HP

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING