spot_imgspot_img

Craig & Parsons inwestuje w kolejną cyfrową maszynę etykietową firmy Mark Andy

Drukarnia etykietowa Craig & Parsons z Folkestown (Wielka Brytania) podjęła niedawno decyzję o zakupie drugiej cyfrowej maszyny drukującej z oferty Mark Andy – Digital Pro 3. To m.in. efekt dynamicznego wzrostu i rekordowych wyników, jakie firma odnotowała w ubiegłym roku.

Craig & Parsons to rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1945 roku a obecnie prowadzone przez trzecie pokolenie właścicieli. Firma jest od początku związana z miastem Folkestone (w hrabstwie Kent), budując przez dziesięciolecia odnoszący wymierne sukcesy rynkowe biznes poligraficzny. Drukarnia specjalizuje się w niskonakładowych zleceniach, a na jej park sprzętowy składają się liczne maszyny fleksograficzne. Obsługuje wiele znanych marek, także za sprawą wypracowanych latami kontaktów biznesowych. Jak zapewnia Nikki Gordon – jej współwłaścicielka, to wdrożenie pierwszej maszyny cyfrowej – Mark Andy Digital One – w 2017 roku dało firmie nowy impuls do rozwoju i wzniosło ją na nowy poziom:

„Od zawsze byliśmy dumni z jakości oferowanych produktów i obsługi zapewnianej klientom – od etapu projektowania etykiety na dostawie finalnego produktu skończywszy. Uwzględniając wymagania współczesnego, bardzo konkurencyjnego rynku, oznacza to konieczność nieustannego inwestowania w najnowsze rozwiązania technologiczne”.

Po przejęciu w 2015 roku innej drukarni etykietowej, firma Craig & Parsons rozpoczęła poszukiwanie maszyny cyfrowej, która zapewniłaby odpowiednio wysoką jakość drukowania i elastyczność w kontekście realizowanych nakładów. Takową w oczach właścicieli drukarni okazała się Mark Andy Digital One – bazujące na technice suchego toneru rozwiązanie, pracujące w trybie CMYK i wyposażone dodatkowo w zespół fleksograficzny oraz moduł do uszlachetniania inline.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING