spot_imgspot_img

Atexco VegaPress w Eurographic Group

Drukarnia Eurographic Group, specjalizująca się w produkcji książek, instrukcji oraz opakowań, zainstalowała nową cyfrową maszynę drukującą Atexco VegaPress. Jest to kolejna instalacja Atexco VegaPress w Polsce, co potwierdza, że dostawca rozwiązań do poligrafii Digiprint z sukcesem kontynuuje ekspansję w rolowym druku inkjetowym.

Wdrożenie nowego rozwiązania | Zainstalowana maszyna Atexco to monochromatyczny model VegaPress 660M-HD-RD  drukujący na bazie atramentów wodnych w konfiguracji rola-rola na papierach o maksymalnej szerokości 650 mm z bezkompromisową jakością druku w rozdzielczości 1200 dpi i prędkością do 150 m/min.

Od lewej: Bartosiewicz Jacek (Eurographic Group), Nowakowski Bartosz (Eurographic Group), Szymon Zientarski (Digiprint)

Proces instalacji nowej maszyny, koordynowany przez Bartosza Nowakowskiego, Country Managera Eurographic Group, oraz Jacka Bartosiewicza, kierownika produkcji, przebiegł szybko i sprawnie. Kilkudniowa instalacja zakończona szkoleniem umożliwiła natychmiastowe wdrożenie maszyny w codzienne cykle produkcyjne Eurographic Group.


Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Pierwsze wrażenia z produktu | Drukarnia Eurographic Group korzysta z nowej maszyny do produkcji bloków książek oraz instrukcji. Zaskoczeniem dla drukarni jest wysoka prędkość druku z jednoczesnym zachowaniem jakości obrazu. Łatwość obsługi nowej maszyny i ciche działanie urządzenia znacząco poprawiło komfort pracy operatora.

Źródło: Digiprint


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING