spot_imgspot_img

API Foilmakers na wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą

Ostatni czas był dla API Foilmakers i jej polskiego oddziału – API Folie Polska – okresem aktywnej obecności na różnych wydarzeniach branżowych. Jej polscy klienci również okazję do spotkania z przedstawicielami API Folie Polska podczas kongresu Etykiety Samoprzylepne, gdzie zaprezentowane zostały efekty jej kompleksowej współpracy z jedną z rodzimych drukarń etykietowych. Firma wzięła również udział w targach Luxe Pack w Paryżu i Packaging Premiere w Mediolanie. Z kolei na targach drupa 2024 obecna była na stoisku firmy United Transfer Technologies, od niedawna należącej do Aldus Group (właściciela API Foilmakers).

Kongres Etykiety Samoprzylepne – z doświadczeń użytkownika | Konwencja udziału API Folie Polska była w tym roku odmienna niż w latach wcześniejszych. Zamiast tradycyjnej prezentacji, Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca firmy zaprosiła do rozmowy Paulinę Łukowicz – prezes zarządu drukarni Grafpol. Firmy współpracują ze sobą od wielu lat, zaś niedawno API Folie Polska przeprowadziła w Grafpolu kompleksowe szkolenie w zakresie hot stampingu.

Oferta dla branży opakowaniowej na targach Luxe Pack i Packaging Premiere | Nieco później przedstawiciele brytyjskiej centrali API Foilmakers mieli okazję gościć swoich klientów z całego świata podczas dwóch wydarzeń, dedykowanych branży opakowaniowej. Na obu firma miała swoje stoisko, prezentując liczne zastosowania produkowanych przez siebie folii w kontekście zdobienia, uszlachetniania, ale też ochrony opakowań wykonanych z różnych podłoży.

Podczas specjalnej edycji targów Luxe Pack w Paryżu firma skoncentrowała się – zgodnie z ideą tej wystawy – na segmencie premium, który zyskuje na popularności wśród wielu właścicieli marek. API Foilmakers ma tu w swojej ofercie liczne materiały, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, także specjalnych, recepturowanych na życzenie klienta. Wystawa byłą okazją do spotkań z klientami i dyskusji na temat wyzwań rynkowych, nowych rozwiązań i trendów w sektorze opakowań luksusowych.

Packaging Premiere w Mediolanie to z kolei wydarzenie skierowane do właścicieli marek z branż kosmetycznej, perfumeryjnej i środków higieny osobistej, poszukujących zaawansowanych rozwiązań opakowaniowych.
API Foilmakers zaprezentowała tu swoją ofertę dla tych segmentów rynkowych, w tym nowe wzorniki, uwzględniające m.in. nowe kolory folii do hot stampingu oraz folie holograficzne i perłowe.

United Transfer Technologies BV na targach drupa 2024 | Aldus Group i API Foilmakers zaznaczyły swoją obecność także na targach drupa, uznawanych za najważniejsze tegoroczne wydarzenie branży poligraficznej. Swoje stoisko miała tu firma United Transfer Technologies BV. Wraz z innymi spółkami wchodzącymi w skład United Foils Europe została ona niedawno przejęta przez Aldus Group.

Źródło: API Foilmakers


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING