spot_imgspot_img

ABC/Allied Pressroom Products Europe z sukcesem powraca na rynek turecki

W ostatnim czasie do grona autoryzowanych partnerów handlowych ABC/Allied Pressroom Products Europe – producenta chemikaliów drukarskich, znajdujących zastosowanie w druku offsetowym (arkuszowym, heatsetowym oraz coldsetowym) – dołączyła firma Aysan. Stała się ona wyłącznym dystrybutorem rozwiązań ABC/Allied w Turcji oraz w niektórych krajach Bliskiego Wschodu. Poza trwającą od kilku miesięcy współpracą handlową, która zaowocowała licznymi wdrożeniami chemikaliów ABC/Allied w tureckich drukarniach, firma ABC/Allied Pressroom Products Europe była obecna ze swoimi produktami – na stoisku Aysan –podczas niedawnych targów Eurasia Packaging w Stambule.

Jak podkreśla kierujący nią Konrad Lewandowski, dzięki nawiązanej pod koniec ub.r. współpracy powróciła tym samym z sukcesem na rynek turecki, zwiększając jednocześnie swoje udziały w całym regionie Bliskiego Wschodu.

„Rynek druku offsetowego w Turcji przeżywa nieustający, dynamiczny rozkwit – mówi Konrad Lewandowski. – Działają tu zarówno międzynarodowe koncerny poligraficzne, jak i prężne przedsiębiorstwa lokalne, a zapotrzebowanie jest ogromne nie tylko na opakowania, materiały komercyjne czy książki, ale też np. na gazety, których w tym kraju wciąż sprzedaje się bardzo dużo. Cieszy nas zatem niezmiernie fakt powrotu z produktami ABC/Allied w ten region Europy i świata, bo trzeba pamiętać, że Turcja leży na granicy kontynentów. Do tego faktu nawiązuje zresztą nazwa targów, w których mieliśmy przyjemność wziąć udział – wspólnie z naszym nowym partnerem w Turcji firmą Aysan. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem zarówno wielkości samych targów, frekwencji na nich, jak i rozmachu, z jakim są organizowane. Ale to po prostu odzwierciedla sytuację na rynku poligraficznym i opakowaniowym w tym kraju”.

Aysan wyłącznym dystrybutorem marki ABC/Allied w Turcji | Jak dodaje Konrad Lewandowski, pierwsze kontakty z Aysan miały miejsce już pod koniec ubiegłego roku, a w ślad za nimi pojawiły się pierwsze zamówienia na produkty ABC/Allied do tureckich drukarń:

„Szczególne zainteresowanie, co nas bardzo cieszy, odnotowaliśmy na nasz bufor bezalkoholowy All Star Fount, który już z powodzeniem został wdrożony w kilkudziesięciu znaczących zakładach poligraficznych w Turcji i z regionu. Poza nim, dużą popularnością cieszą się też: nasz proszek drukarski – Spray Powder oraz chemia pomocnicza, w tym środek myjący i regenerujący do wałków i obciągów – Blast oraz zmywacz i regenerator do duktorów wodnych – MRC 88. Nie należą one do najtańszych rozwiązań w obszarze chemikaliów dostępnych na rynku, ale bronią się jakością i wydajnością”.

Konrad Lewandowski podkreśla istotną rolę firmy Aysan w udanym powrocie marki ABC/Allied na rynek turecki:

„To przedsiębiorstwo rodzinne o 45-letniej tradycji, prowadzone obecnie przez dwóch braci. Ma w swojej ofercie liczne rozwiązania dla branży poligraficznej i opakowaniowej, ale poza wysokiej jakości produktami stawia też na podobne wartości jak my: ścisłą współpracę z klientem, doradztwo techniczne, konsulting, szkolenia i bieżącą opiekę powdrożeniową. Dzięki temu jej oferta jest identyczna jak ta, którą proponujemy naszym stałym klientom. Składają się na nią m.in. regularne wizyty techników, którzy dokonują pomiarów parametrów druku i – w razie potrzeby – niezbędnych regulacji; systematyczne szkolenia na temat nowych rozwiązań pojawiających się w ofercie ABC/Allied czy też dostęp do wiedzy eksperckiej, jaka stoi za wieloletnimi doświadczeniami rynkowymi całej grupy”.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak