spot_imgspot_img

A miało być globalnie… Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Aktualizacja

A miało być globalnie… O Fespie mówiło się już dawno. Wszyscy związani z tym obszarem produkcji i technologii po raz pierwszy od dwóch lat mogli się spotkać w Berlinie. Jak było? Czy był jakiś temat, na który warto było zwrócić uwagę? O tym i nie tylko rozmawialiśmy z Piotrem Białowieżcem z firmy Reprograf-Grafikus.

Pandemia spowodowała, że na chwilę wielki format również się zatrzymał. Niektórzy wieszczyli koniec małego i większego biznesu związanego ze wszelkiego rodzaju produkcją reklamową. Jak się okazało, ta część branży poligraficznej nie tylko sobie poradziła, ale wręcz nawet rozkwitła na nowo. To prawda. Nie wszędzie. Mimo wszystko ilość zleceń i produkcja ruszyła całkiem niespodziewanie. Pojawiło się także wiele nowych interesujących rozwiązań.


To właśnie między innymi tematy poruszane w naszym podcaście, którego premiera już jutro, 23.06.2022 r. … standardowo o 15:00.

Czas na podziękowania, które kierujemy do naszych gości… to między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Lena Chmielewska-Bontron (Mark Andy), Leszek Sienicki (drukarnia SOWA)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce.

Tym samym, bardzo dziękujemy naszym gościom, za pojawienie się i rozmowy praktycznie o wszystkim, co w poligrafii i nie tylko. Dziękujemy również Studio 3po3, w którym nagrywamy właściwie prawie wszystkie materiały. Szczególne słowa uznania dla Jakuba Kurana, który nas zmobilizował i Karolinie Hamlet za sam pomysł i niesamowitą energię – mówi Mirosław Pawliński.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak