spot_imgspot_img

8 % w górę. Sappi podnosi ceny

Sappi Europe podniesie ceny swoich produktów, to znaczy papieru graficznego i tektury (papier powlekany i niepowlekany cienki, powlekany papier mechaniczny i tektura) o około 8% w przypadku dostaw od 1 kwietnia. Jest to kolejna z podwyżek cen wprowadzonych w I kwartale 2022 r., w tym dopłat do energii, które zostaną wchłonięte do standardowych cen również 1 kwietnia.

Jak czytamy na stronach Sappi Europe… Europejski zespół sprzedaży Sappi będzie w dalszym bezpośrednim kontakcie z klientami w celu omówienia szczegółów wdrożenia. Sappi rozumie, że okoliczności są niezwykle trudne i pozostaje zaangażowana w zarządzanie swoją działalnością, wspieranie branży i obsługę klientów w tym trudnym okresie.

Źródło: Sappi Europe

Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING