spot_imgspot_img

4. edycja Polish Prinect User Day

Zbliża się kolejna edycja Polish Prinect User Day.  Tym razem użytkownicy i zainteresowani rozwiązaniem oferowanym przez firmę Heidelberg spotkają się 8 stycznia w Łodzi. Dotychczasowe edycje były realizowane w Warszawie, jednak tym razem ilość osób zainteresowanych jest na tyle duża, że postanowiono całość 4. edycji przenieść do Łodzi.

Co jest przewidziane w planie? Jak zawsze dużo nowości, które już są lub za chwilę pojawią się w rozwiązaniu Prinect.  Przy okazji będzie możliwość poznania ekspertów z centrali na co dzień pracującymi nad rozwojem oprogramowania. Dodatkowo także:

  • Nowych funkcjach systemu Prinect
  • Rozwiązaniach chmurowych a bezpieczeństwie danych
  • Jak skutecznie przeciwdziałać cyberatakom
  • Automatyzacji produkcji w systemie Prinect
  • Sztucznej inteligencji


Jak informuje organizator Heidelberg Polska, udział w wydarzeniu jest bezpłatny, w gestii uczestników jest dojazd oraz koszty noclegu, ale udział w Polish Prinect User Day możliwy jest wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników. Wkrótce więcej szczegółów.


Nieco więce o tym, co było w jednej z poprzednich edycji PPUD

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING