spot_imgspot_img

#112. Czy przestrzeń może być płaska? Podcast

Przewrotny tytuł kolejnego podcastu w serii NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, sugeruje swojego rodzaju sprzeczność, ale … ile razy przyglądamy się różnym wydrukowanym produktom i nie możemy uwierzyć, że to co mamy pod palcami jest płaskie?

Kiedy kierujemy swoje kroki do sklepu, nasz wzrok biegnie wszędzie tam, gdzie opakowania mówią do nas swoim pięknem nie tylko od strony grafiki i koloru, ale przede wszystkim wspaniałymi wzorami uszlachetnień. I choć już wszyscy mówili, że ekologia i te srebro, złoto i nawet hologramy nie będą w modzie, to jednak życie prezentuje zupełnie inny scenariusz. Coraz bardziej rozwinięte technologie uszlachetniania powodują, że klienci zawsze będą kierowali się tym, co przyciąga wzrok.

Jakie wrażenie robią uszlachetnienia, gdzie wzrok widzi głębię obrazu podczas gdy powierzchnia jest idealnie płaska. Cóż. Tak już jest, że łatwo dajemy się wciągnąć do tego świata… i choć zdajemy sobie sprawę z tego, że to tylko uszlachetnienie, to mimo wszystko wywołane emocje powodują, że reagujemy dokładnie tak… jak reagujemy.

O emocjach, technologii, uszlachetnieniach i najnowszych trendach rozmawiamy po raz pierwszy z Marcinem Suchockim z firmy PC Print. Zapraszamy do wysłuchania…

Gość podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

Zapraszamy do naszego NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA. A w nim wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”.

Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA.

Wszystkie podcasty zostały przez naszą redakcję podzielone na sezony, w których prezentujemy od 6 do 7 odcinków. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać. Podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer.

Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy.

Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszeliście i usłyszycie już wkrótce…

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak