V dzień Heidelberg Innovation Week 2020: premiera Mastermatrix

V dzień Heidelberg Innovation Week 2020, którego głównym bohaterem jest Masterwork Group, zajmujący się produkcją wykrawarek (sztanc). Dzisiaj swoją premierę ma Mastermatrix. Oczywiście automatyzacja, sztuczna inteligencja … Industry 4.0.  Zapowiada się interesująco. Nasze podsumowanie redakcyjne w najbliższy poniedziałek.

Na wstępie Li Li, prezes Masterwork Group przedstawia firmę i historię współpracy z Heidelbergiem oraz same zakłady produkcyjne.

Sztancowanie na najwyższym poziomie. Zintegrowane z przepływem pracy i na najwyższym poziomie wydajności – światowa premiera Mastermatrix.

Podnosząc kurtynę dla naszej nowej wykrawarki. Pełen innowacji, które wyznaczają standardy wykończenia. Pierwsza wykrawarka zintegrowana z cyfrowym przepływem pracy Prinect Production definiuje nową klasę produktywności – inteligentną inwestycję, która szybko się zwraca.

Generowanie zyskownych efektów wow: Specjalne zastosowania w druku opakowań otwierają drzwi do bardziej dochodowych prac. Wszystko w jednym przejściu: Indywidualne konfiguracje maszyn umożliwiają wydajną produkcję wysokiej jakości opakowań. Speedmaster zmienia Cię w specjalistę od specjalnych zastosowań, zachowując elastyczność i opłacalność w codziennej działalności – ponieważ można zarządzać złożonością.

Krótkie nakłady w druku opakowań – co to oznacza i jak się opłaca? W jaki sposób można ekonomicznie produkować opakowania nawet w krótkich seriach, np. Serie próbne lub promocje? Jaki wpływ ma metoda druku? Czy firma Web to Box może zapewnić dodatkowe zamówienia? Czy są sprytne rozwiązania dla specjalnych kolorów, zebranych formularzy i postpressu?

O tym i nieco więcej … Możesz dołączyć w dowolnym momencie… Rejestracja TUTAJ!

Źródło: Heidelberg

 

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów