Targi Drupa się (nie)odbędą

- Reklama -

Prawda, czy fałsz? Właściwie nie oto chodzi. Pytanie, jakie zadaliśmy Wam w ankiecie,  której edycję właśnie zakończyliśmy brzmiało dokładnie: Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się? Pytanie zadaliśmy nie bez podstawnie. Otóż do końca sierpnia organizator targów poprosił wszystkich uczestniczących o potwierdzenie swojego udziału lub rezygnacji z wystawiania się.

Jak wiemy, jest już całkiem spore grono firm, które swoją rezygnację podały jakiś czas temu. Teraz, czekamy na oficjalny komunikat. A co Wy o tym sądzicie? Odpowiedzi zaproponowaliśmy następujące:

  • Będzie wiadomo do końca września
  • Tak, nie ma innej możliwości
  • Nie

Głosy swoje oddało 349 osób!!! Najwięcej zebrała odpowiedź „NIE”, na która zagłosowało 65.04% Czytelników. 20.92% uzyskała odpowiedź „Tak, nie ma innej możliwości”, zaś „Będzie wiadomo do końca września” uzyskała miejsce trzecie z wynikiem 14.04%.

Nie można załadować sondażu.

A teraz na serio… Kto z Was będzie w Warszawie na Packaging Innovations we wrześniu? To oczywiście nie jest pytanie na kolejną ankietę, ale to które zapewne pojawi się już niedługo. Tymczasem zadajemy jedno z najtrudniejszych pytań na ten czas i oczywiście zapraszamy do głosowania.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?