System UniFLOW Online od Canon

Nadchodzą ważne zmiany w dziedzinie zarządzania firmowymi dokumentami – zapewniają przedstawiciele Canon Polska. Dzięki najnowszym aktualizacjom, popularne oprogramowanie uniFLOW Online umożliwi automatyczną akwizycję danych z dokumentów. Innymi słowy: rozpozna rodzaj dokumentu, odczyta kluczowe informacje, a następnie umieści je w odpowiednim kontekście.

– To nie są drobne korekty – zapewnia Dariusz Szwed, MPS Business Development Manager w Canon Polska. – Dzięki aktualizacji do wersji 2020.2, uniFLOW Online staje się kompleksową platformą chmurową do zarządzania biurowymi dokumentami, gotową do natychmiastowego użycia z dowolnego miejsca na świecie – przekonuje.

Już w poprzednich wersjach uniFLOW Online zbierał pozytywne recenzje użytkowników. Jako zaawansowane oprogramowanie do zarządzania drukiem i skanowaniem, system umożliwiał użytkownikowi wygodne sterowanie dostępem do urządzeń, przejrzyste zarządzanie kosztami druku, a przede wszystkim możliwość wykonywania wydruków bezpośrednio z chmury. Wprowadzone zmiany oznaczają zupełnie inne podejście do tematu firmowego drukowania i skanowania, które jeszcze parę lat temu opierało się przeważnie na sieciach lokalnych.

– Sieć lokalna niosła za sobą szereg ograniczeń, szczególnie w czasie pracy zdalnej. Możliwość przesłania dokumentu do chmury, w której plik oczekuje na moment wydruku, pozwala na identyczną realizację zadań niezależnie miejsca pracy, zapewniając pełną elastyczność – wyjaśnia Dariusz Szwed.

Inteligentne wychwytywanie treści

Tym razem do listy funkcjonalności oprogramowania dołącza opcja My Filling Assist, czyli elektroniczny asystent biurowy Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii z dziedziny optycznego rozpoznawania znaków, uniFLOW Online potrafi zidentyfikować rodzaj dokumentu, odczytać kluczowe informacje (na przykład datę, numer PESEL, dane osoby lub firmy) i umieścić je w odpowiednim kontekście, czyli we właściwej bibliotece i z odpowiednimi metadanymi.

Przykład odbiorcy? – Firma, która każdego miesiąca podpisuje liczne umowy albo rachunki z podwykonawcami. Do tej pory każda umowa musiała być osobno sklasyfikowana i opisana przez pracownika. Teraz wystarczy ją zeskanować, a oprogramowanie samo odczyta wszystkie najważniejsze informacje – mówi Dariusz Szwed.

Wygoda pracy zdalnej

Proces tak zwanego „Intelligent Data Capture”, czyli automatyzacji akwizycji danych, bywa wykorzystywany także w innych systemach. Korzysta z niego chociażby Canon Scan2x, stacjonarne i chmurowe oprogramowanie do skanowania i katalogowania dokumentów. Tym, co wyróżnia system uniFLOW Online, jest całkowite przeniesienie pracy na serwery zlokalizowane w chmurach obliczeniowych. A to oznacza, że można z niego korzystać z dowolnego miejsca na świecie.

Wygodę dostępu zwiększa elastyczna forma comiesięcznej subskrypcji oraz eliminacja konieczności inwestowania w osobne firmowe serwery. To właśnie dzięki oszczędnościom i łatwości korzystania uniFLOW Online zyskał bardzo dobrą opinię wśród polskich przedsiębiorców.

– W przypadku uniFLOW Online stawiamy na łatwość dostępu, intuicyjność i prostotę użycia. Oprogramowanie dosłownie prowadzi użytkownika za rękę, aby mógł on uzyskać jak najlepsze wyniki bez konieczności skomplikowanych szkoleń i zaangażowania dodatkowych osób – podsumowuje ekspert Canon Polska.

Źródło: Canon

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów