SPGPrints i Omigraf

Firma SPGPrints powołała firmę Omigraf z siedzibą w Warszawie na przedstawiciela w Polsce, który będzie reprezentował jej dział sitodruku rotacyjnego do produkcji etykiet.

Założyciel i właściciel firmy Omigraf, Andrzej Turski, od 2 lat reprezentuje kilku wiodących dostawców maszyn i materiałów w branży poligraficznej w Polsce. Omigraf zapewni drukarniom etykiet szybkie, lokalne zaopatrzenie w urządzenia do sitodruku rotacyjnego SPGPrints i materiały eksploatacyjne, a także zapewni doradztwo techniczne, programy szkoleniowe i serwis.

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc dalej demonstrować nasze produkty na polskim rynku, który jest bardzo ważnym rynkiem dla SPGPrints” – powiedział Jerry Willems, kierownik sprzedaży terenowej ds. druku etykiet w SPGPrints.

Sitodruk rotacyjny może być stosowany w połączeniu z fleksodrukiem, offsetem, wklęsłodrukiem i typografią do tworzenia dodatkowych efektów, w tym druku zabezpieczeń.

Moduły drukujące SPGPrints Rotary Screen Integration (RSI) umożliwiają łatwą integrację z istniejącymi maszynami drukującymi etykiety. Produkowane przez firmę sita rotacyjne z czystego niklu zawierają siatkę RotaMesh oraz RotaPlate wielokrotnego użytku. Zapewniają one stabilność i wytrzymałość dla szybkiej produkcji, a ich wielokrotne ponowne wykorzystanie przynosi długoterminowe oszczędności kosztów i czasu.

Andrzej Turski, właściciel i założyciel, Omigraf (po lewej) wraz z Jerry’m Willemsem, kierownikiem ds. Sprzedaży etykiet Label Printing, SPGPrints

SPGPrints opracowało system RotaPlate Dev&Dry. Narzędzie to uzupełnia system CtS i poprawia jakość konwencjonalnego procesu w sposób zautomatyzowany, szybki i ergonomiczny. RotaPlate Dev&Dry została już zainstalowana w Polsce, a klient z powodzeniem zintegrował maszynę z procesem prepress.

Omigraf jest następcą Maximy, agencji kierowanej przez Joannę Brzeską, która po 34 latach sukcesów przechodzi na emeryturę w styczniu 2021 roku.

SPGPrints dziękuje Pani Joannie Brzeskiej za jej poświęcenie, talent i wspaniałą obsługę klienta i jest jej wdzięczna za wszystkie jej wysiłki. Bez jej wsparcia firma SPGPrints nie zostałaby doceniona w Polsce za jakość swoich produktów i usług, jak ma to miejsce obecnie. Pani Joanna Brzeska i Omigraf będą ściśle współpracować do końca 2020 r., zapewniając sprawny transfer.

Źródło: Omigraf

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Więcej