Screen wkracza na europejski rynek opakowań giętkich ze sprawdzoną technologią cyfrowego druku atramentowego

Screen Graphic Solutions, jeden z największych na świecie producentów i dostawców komponentów systemowych dla przemysłu prepress i poligraficznego, wkracza na europejski rynek opakowań giętkich.

Bazując na swojej sprawdzonej technologii cyfrowego druku atramentowego, Screen wprowadzi wkrótce Truepress PAC830F, cyfrową maszynę atramentową o wymiarach przemysłowych, która umożliwi przetwórcom opakowań elastycznych zwiększenie wydajności i rentowności druku.

“Atramentowa platforma cyfrowa zapewnia znacznie szybsze wprowadzanie na rynek niż maszyny fleksograficzne, wklęsłodrukowe czy offsetowe, umożliwiając producentom opakowań elastycznych zaspokojenie zapotrzebowania właścicieli marek na krótszy czas realizacji zamówień” – mówi Juan Cano, dyrektor ds. rozwoju biznesu opakowań elastycznych w Screen Europe.

Screen przewiduje, że PAC830F będzie dostępna do demonstracji w ciągu najbliższych kilku miesięcy, a pierwsza maszyna zostanie dostarczona jeszcze w tym roku… więcej WWW.

Źródło: Screen

Kalendarz wydarzeń: WEBINARIA

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Więcej