Ruszamy z kolejnym pytaniem do ankiety

Ruszamy z kolejnym pytaniem do ankiety, którą możecie znaleźć na naszych stronach praktycznie w każdej informacji prasowej. W minionych miesiącach zadawaliśmy Wam wielokrotnie pytania dotyczące różnych tematów. Ilość odpowiedzi na nie zachęciła nas do stałego moderowania tego tematu.

Stąd od tego tygodnia ruszamy z pytaniami, które będą zmieniały się w każdy piątek, bez względu na ilość głosów w nich oddanych. Choć tutaj musimy przyznać, że za każdym razem  nas zaskakujecie.

Blisko rok temu rozpoczynaliśmy na poziomie kilkunastu głosów. Na ostatnie zadane kilka tygodni temu pytanie pojawiło się ponad 600 głosów. To niezwykłe doświadczenie. Mamy nadzieję, że Wasza grupa, drodzy Czytelnicy będzie rosła. Oczywiście, nie zrealizowaliśmy w pełni jednego punktu.

Tylko kilka z nich podsumowaliśmy. Zmieniamy to. Do każdego zadanego pytania – choć z lekkim opóźnieniem, będą pojawiły się komentarze różnych osób, reprezentujących różne środowiska. Czasami mniej, czasami bardziej związane z naszą branżą.

Najważniejsze dla Was. W ankietach swój głos oddajecie anonimowo. Wszelkie mechanizmy śledzące zostały wyłączone. Interesuje nas jedynie Wasze zdanie – Wasz oddany głos!

Pytanie z aktualnej ankiety brzmi następująco:

Czy pandemia zmieniła rynek pracy na – rynek pracodawcy?

To dosyć ciekawie wygląda z perspektywy firm, narastającego bezrobocia i z drugiej strony potrzeb naszej branży. Głosujcie!

Wyniki na bieżąco możecie śledzić TUTAJ lub po prostu każdej informacji publikowanej na naszych łamach.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Więcej