Roto4All Conference. On-line

Elisabetta Bottazzoli podczas seminarium internetowego z 28 kwietnia utrwala koncepcję zrównoważonego rozwoju według najbardziej uznanego standardu międzynarodowego (Global Reporting Initiative). 

Elisabetta Bottazzoli jest menedżerem ds. Zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym, a od lat pracuje nad raportami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju zgodnie z metodologią GRI Standards, mierząc wyniki środowiskowe zarówno w zakładzie przemysłowym, jak i na poziomie łańcucha dostaw.

Seminarium internetowe, które odbędzie się 28 kwietnia, poprowadzi dziennikarz Matteo Bordone i oprócz przemówienia Bottazzoli weźmie udział Gianmatteo Maggioni – koordynator włoskiej grupy Rotogravureure, Andrea Briganti – dyrektor generalny Acimgi i Vincenzo Baglieri – profesor praktyki operacyjnej i Zarządzanie Technologią w SDA Bocconi School of Management – Dyrektor Wykonawczy MBA.

 

Źródło: Roto4All

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów