QIPC-EAE i Koenig & Bauer

- Reklama -

Logiczny kolejny krok w ramach już długoletniej współpracy: Koenig & Bauer rozszerza swoje portfolio usług. We współpracy z QI Press Controls (QIPC) – EAE, Koenig & Bauer będzie w przyszłości oferować modernizacje i obsługę techniczną maszyn ze sterowaniem EAE lub optycznymi systemami pomiarowo-sterującymi QI.

„Nasi klienci potrzebują jednego punktu kontaktowego dla wszystkich ich potrzeb. Teraz możemy im zaoferować taką możliwość. Współpraca z QIPC-EAE w przeszłości była dla nas zawsze pełna zaufania – dlatego ta współpraca w zakresie sprzedaży jest logicznym kolejnym krokiem ”- mówi Thomas Potzkai, szef serwisu w Koenig & Bauer Digital & Webfed. 

Początkowo współpraca obejmie klientów Koenig & Bauer w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Menno Jansen, prezes QIPC-EAE, mówi: „Jest to sytuacja korzystna dla wszystkich zaangażowanych. Cieszymy się, że nasza współpraca z Koenig & Bauer stała się jeszcze bliższa ”. Zamiarem jest dodanie w przyszłości kolejnych regionów i maszyn drukarskich innych producentów do portfolio. Koenig & Bauer nawiązał bardzo udaną współpracę z SEM Servicegesellschaft już dwa lata temu.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?