Portal wiedzy dla ekspertów od grafiki wielkoformatowej

Canon uruchomił nową platformę społecznościową graphiPLAZA, przeznaczoną dla ekspertów zajmujących się grafiką wielkoformatową. Darmowy dostęp do strony uzyskają klienci producenta, jego partnerzy oraz pracownicy. Jednym z celów platformy jest pomoc użytkownikom w doskonaleniu ich praktyk biznesowych.

GraphiPLAZA to baza eksperckiej wiedzy, która pozwala użytkownikom zapoznać się z najnowszymi trendami rynkowymi, odnaleźć inspiracje w pracach najlepszych twórców z całego świata oraz odkryć nowe rozwiązania z dziedziny grafiki wielkoformatowej. Platforma oferuje rozległą bazę materiałów – związanych z ploterami płaskimi Canon Arizona oraz Colorado typu roll-to-roll ­– o zaawansowanych możliwościach wyszukiwania. Instrukcje obsługi dla użytkowników, dokumentacja techniczna oraz najnowsze oprogramowanie i jego aktualizacje są w zasięgu kilku kliknięć. GraphiPLAZA oferuje także interaktywne forum podzielone na rozmaite kategorie tematyczne, ułatwiające dyskusję ze społecznością.

Dirk Brouns, wiceprezes działu Large Format Graphics w Canon Production Printing, wyjaśnia: „Grafika wielkoformatowa to dziedzina oparta na kreatywności. Niesamowicie jest móc obserwować bogactwo zastosowań, w których możemy pomóc, oraz to, jak nasi klienci, partnerzy i specjaliści stale odnajdują nowe, coraz lepsze zastosowania dla naszej technologii. Uruchomienie graphiPLAZA to okazja, by spełnić ambicję połączenia całej społeczności skupionej wokół grafiki i udostępnić jej ten potencjał kreatywności”. 

Platforma jest w pełni zgodna z regulacjami RODO. Spełnia również najwyższe wymogi bezpieczeństwa Canon i jest moderowana przez zespół z siedziby Canon Production Printing, któremu wsparcia udzielają regionalne jednostki sprzedażowe.  

“GraphiPLAZA to jeden z kluczowych, strategicznych projektów, które dają wyraz wyznawanej w Canon filozofii „experts talking to experts” („eksperci rozmawiają z ekspertami”). Uruchamiając platformę, ułatwiamy wymianę informacji pomiędzy nami, jako dostawcą rozwiązań wielkoformatowych, oraz wszystkimi, którzy również działają w tej branży, w sposób możliwe najbardziej przystępny dla użytkownika.

Jesteśmy przekonani, że treści zawarte na graphiPLAZA zainspirują klientów, aby przesuwać granice możliwości druku, pomogą naszym partnerom zmaksymalizować ich szanse biznesowe i zaoferują naszym pracownikom platformę do pogłębiania wiedzy na temat najlepszych praktyk z zakresu druku we współpracy z naszymi klientami na całym świecie” mówi Mathieu Peeters, Senior Director Strategic Marketing w dziale Large Format Graphics w Canon Production Printing.

Źródło: Canon

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów