Wysoka jakość druku, prosta obsługa, sprawdzony dostawca i serwis  – to główne elementy, które skłoniły drukarnię cyfrową Wydrukujemy.to do inwestycji w trzecią już maszynę Konica Minolta. Tym razem wybór padł na urządzenie do wielokolorowej, wysokonakładowej produkcji realizowanej w technologii cyfrowej – AccurioPress C12000.

„Szybkość druku i jego powtarzalność, wysoka dokładność i wygląd wydruków zbliżony do tradycyjnego offsetu – wszystko to sprawiło, że zdecydowaliśmy się na zakup urządzenia AccurioPress C12000 – mówi Bartosz Orzeł, manager drukarni Wydrukujemy.to. – Jesteśmy internetową drukarnią cyfrową, realizujemy wysokojakościowe prace w małych i średnich nakładach, a specjalizujemy się w naklejkach papierowych i foliowych.

Obsługujemy agencje reklamowe, jednostki administracji, organizacje pozarządowe oraz firmy i klientów indywidualnych. Z tego względu krótki czas realizacji zlecenia i jego wysoka jakość są dla nas priorytetowe. Nowa maszyna musiała spełnić w tym zakresie nasze oczekiwania”.

Od lewej: Bartosz Orzeł – manager drukarni Wydrukujemy.to; Mateusz Andrysiak – prezes zarządu Dalej Razem, zarządzającej marką Wydrukujemy.to; Daniel Waloryszek – Senior Account Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska

AccurioPress C12000 to już trzecia maszyna marki Konica Minolta, dostarczona tu na przestrzeni minionych czterech lat, od kiedy firmy współpracują.

„Dostrzegaliśmy przez cały ten okres dynamiczny trend wzrostowy w wolumenie miesięcznych wydruków realizowanych przez klienta. Jednocześnie rosły jego oczekiwania związane z szybszą reakcją na usługi serwisowe, stąd nasza propozycja dopasowania się do tych potrzeb” – mówi Daniel Waloryszek, Senior Account Manager z Konica Minolta Business Solutions Polska:

Nowe urządzenie – jak podkreśla Bartosz Orzeł – umożliwia drukarni realizację zleceń szybciej, taniej i w bardzo wysokiej jakości. Wśród wymienianych przez managera drukarni prac są m.in. naklejki, etykiety samoprzylepne, wizytówki, ulotki, bilety i kalendarze w oprawie spiralnej.

„Po inwestycji w nową maszynę Konica Minolta realizujemy dużo więcej zamówień o większych nakładach.  Możemy też lepiej rozplanowywać pracę, a druk na materiałach o dużych gramaturach i różnorodnych podłożach pozwolił na poszerzenie naszej oferty” – podkreśla.

„Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny drukarnia Wydrukujemy.to zdecydowała się na rozwiązanie Konica Minolta. To dowód tego, że oferujemy maszyny, które są odpowiedzią na różne oczekiwania naszych klientów, które zmieniają się wraz z rozwojem danej firmy. Są również odpowiedzią na oczekiwania jej klientów, a także zmieniającego się rynku” – podsumowuje Daniel Waloryszek.

Źródło: Konica Minolta