Jako fascynująca, wymagająca i kooperacyjna metoda rozrywki, gry planszowe są popularne na całym świecie. Nic więc dziwnego, że kanadyjski producent gier planszowych Panda Game Manufacturing szybko się rozrósł i zajął dużą część światowego rynku gier planszowych.

Jako światowej sławy producent gier stołowych, Panda Game Manufacturing koncentruje się na wiodącej w branży jakości komponentów, obsłudze klienta i wsparciu od momentu założenia 30 lat temu. Klienci to zarówno wielokrotnie nagradzani wydawcy, jak i niezależni twórcy gier, a spektrum produktów sięga od prostych gier karcianych po wyrafinowane gry planszowe. Główny zakład produkcyjny znajduje się w Shenzhen w Chinach, gdzie odbywa się drukowanie, większość produkcji i kontrola jakości.

Aby zapewnić wysoką jakość druku swoich produktów, Panda polega na technologii Speedmaster XL firmy Heidelberg, na przykład kilku najnowocześniejszych maszyn Speedmaster XL 75 i Speedmaster XL 106. Firma posiada również pełną gamę innych produktów tej firmy: Prinect Workflow i Polar Cutting System w introligatorni.

Międzynarodowy zaspół sprzedaży

“Heidelberg jest dla nas strategicznym partnerem” – powiedział Lin Yifeng, dyrektor generalny Panda Game Manufacturing (Shenzhen) Limited. “Polegamy na maszynach Heidelberg, ponieważ zapewniają one najwyższą jakość, wysoką wydajność i doskonałą produktywność w całym procesie drukowania. Dzięki flocie Speedmaster jesteśmy w stanie realizować nasze zlecenia produkcyjne z wysoką jakością, wysoką stabilnością i elastycznością, a tym samym spełniać wymagania naszych klientów w coraz trudniejszym otoczeniu rynkowym.”

Ponieważ gry planszowe to wieczny przemysł z ogromnym potencjałem w Chinach, firma zamierza zainwestować w Lufeng w prowincji Guangdong w ciągu najbliższych dwóch lat i zbudować tam największy na świecie i najbardziej profesjonalny park przemysłowy do gier planszowych.

“Będziemy również polegać na wsparciu Heidelbergu w tym zakresie, szczególnie w zakresie najnowocześniejszej technologii, zintegrowanego przepływu pracy i kompleksowych usług”, mówi Lin… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg