NiceLabel udostępnia oprogramowanie do tworzenia etykiet organizacjom i firmom walczącym z COVID-19

- Reklama -

NiceLabel, światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów do zarządzania etykietami, oferuje bezpłatne subskrypcje swojego opartego na chmurze rozwiązania do etykietowania i usługi doradztwa technicznego organizacjom, które dołączyły do walki z COVID-19.

Firma NiceLabel podjęła niekomercyjną inicjatywę non-profit, aby pomóc tym organizacjom w jak najszybszym dostarczeniu tak potrzebnego sprzętu i materiałów medycznych: respiratorów, środków dezynfekujących, masek i innych niezbędnych zasobów do miejsc, gdzie są potrzebne.

Dostęp do opartego na chmurze rozwiązania do etykietowania umożliwi zaangażowanym organizacjom szybkie tworzenie nowych etykiet i sprawne umieszczanie ich na opakowaniach nowych serii produktów, aby sprzęt i materiały docierały bez zwłoki do personelu pierwszej linii.

Szansę na skorzystanie z oferty mają producenci przestawiający produkcję na krytyczne materiały medyczne, gospodarstwa rolne i inni producenci żywności, którzy muszą spełnić nowe wymagania dotyczące etykietowania w celu zapewniania niezbędnych dostaw żywności do supermarketów, szpitale oraz inni uczestnicy walki z COVID-19.

Przy udostępnianiu zainteresowanym stronom bezpłatnego rozwiązania do etykietowania NiceLabel będzie współpracować z nimi bezpośrednio, a w określonych przypadkach przez resellerów VAR i innych partnerów w branży informatycznej.

Ken Moir, wiceprezes NiceLabel ds. marketingu, powiedział: „Chcieliśmy pomóc wyeliminować opóźnienia w dostawie zaopatrzenia, zapewniając, aby etykietowanie nie było nigdy przeszkodą w jak najszybszym dostarczaniu krytycznych zasobów personelowi pierwszej linii. Nasza platforma chmurowa typu multi-tenant pozwala nam dostarczać rozwiązanie do etykietowania ze zdalnej lokalizacji w dowolne miejsce na świecie – i robić to ultraszybko.

Zamierzamy wykorzystać nasze możliwości, aby pomóc producentom błyskawicznie przestawić ich linie produkcyjne na kluczowy sprzęt i środki potrzebne w walce z COVID-19 i wspierać szybkie dostawy tych produktów dla personelu zmagającego się z tym nowym wirusem na pierwszej linii. Służymy pomocą i zachęcamy wszystkie podmioty potrzebujące wsparcia w etykietowaniu w związku z dostawami najważniejszych materiałów i sprzętu dla najbardziej potrzebujących, aby skontaktowały się z nami niezwłocznie”.

Organizacje potrzebujące pomocy w etykietowaniu w związku z epidemią COVID-19 zapraszamy do zgłaszania swojego zainteresowania na stronie WWW.

Źródło: NiceLabel

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?