MBO zdobywcą nagrody ”World Market Leader Champion”

Po zdobyciu dwa razy z rzędu nagrody „World Market Leader – Future Champion” magazynu „WirtschaftsWoche”, firma MBO Postpress Solutions GmbH znalazła się na liście „Global Market Leaders 2021”.

Podstawą oceny jest aktualny indeks liderów rynku światowego. Indeks ten jest tworzony pod naukowym kierownictwem prof. Dr Christopha Müllera i we współpracy z Akademie Deutscher Weltmarktfüher (ADWM, Akademia Liderów Rynku Niemieckiego z siedzibą w Schwäbisch Hall) dr Waltera Döringa, emerytowanego ministra ds. gospodarczych kraju związkowego Badenia-Wirtembergia.

Zaliczenie firm do „Mistrzów Liderów Rynku Świata” odbywa się na podstawie następujących kryteriów:

  1. Udział własności przekraczający 50% spoza krajów niemieckojęzycznych
  2. Rynek globalny: działanie na co najmniej 3 z 6 kontynentach, poprzez własne zakłady produkcyjne i / lub firmy handlowe lub eksport
  3. Roczny obrót na poziomie co najmniej 50 mln €
  4. Zajmowanie w swoim segmencie 1. lub 2. miejsca na rynku światowym
  5. Eksport / obroty zagraniczne stanowią ponad 50% całkowitej sprzedaży

Wśród innych notowanych na giełdzie światowych liderów rynku znajdują się tak renomowane firmy jak: Adidas, Bayer, Daimler, SAP czy Siemens. MBO jest zaszczycona otrzymaniem nagrody. Jej otrzymanie potwierdza, że ​​mimo trudnego otoczenia rynkowego w ostatnich miesiącach spółka obrała właściwy kurs.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Więcej