spot_imgspot_img

Łukasz Żarnecki gościem Niezbędnika poligrafa. Podcast

Już w czwartek, dokładnie o godz. 15:00 naszym i Waszym gościem jest Łukasz Żarnecki z firmy Heidelberg Polska. To pierwsza z trzech nezwykle interesujących rozmów z Łukaszem o aktualnych wyzwaniach stojących przed drukarniami.

Digitalizacja i jej wpływ na nasze życie oraz prowadzony biznes. Czy nowe pokolenie będzie brało z nas przykład? Inne spojrzenie, ciekawe wnioski… warto posłuchać.

Niezbędnik poligrafa to seria podcastów przygotowanych przez naszą redakcję, prowadzonych przez Mirosława Pawlińskiego red. naczelnego czasopisma Świat Poligrafii Professional. Do studia zapraszani są eksperci znający rynek branży poligraficznej i choć rozmowy przebiegają w dość luźnej atmosferze, można dowiedzieć się bardzo dużo na temat tego rynku, lub po prostu różnych rozwiązań.

Dotychczas gośćmi Niezbędnika poligrafa były następujące osoby: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Slawomir Iwanowski (Kodak Polsk), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus) oraz Jacek Kobyliński (Muller Martini).

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING