Koenig & Bauer 360

W nowej serii filmów „Koenig & Bauer 360” zabiera zainteresowanych dookoła świata druku z udziałem Chrisa Travisa. W tej edycji Chris Travis prezentuje temat realizacji prac na maszynie Rapida 106. Realizacji dwóch pełnych zmian prac…

Właśnie zakończyła się realizacja pracy w nakładzie 300 arkuszy i podczas filmowania została zaprezentowana w pełni automatyczna wymiana płyt i druk kolejnych zleceń. Zostało pokazane dojście do odbitki nakładowej, pomiar arkusza itd. – bardzo ciekawy materiał. 

Jak zapewne zauważycie, po prezentacji pojawiło się również wiele pytań dotyczących szybkiego przezbrojenia, mycia maszyny i przejścia na kolejne zlecenie, także w maszynach z UV i LED UV.

Koenig & Bauer 360 jest nową formą prezentacji technologii oferowanej w całej grupie. Z tego, co zauważyliśmy tego typu prezentacje cieszą się ogromną popularnością. Ale to, do czego Was zapraszamy, to obejrzyjcie ten materiał i przesyłajcie do nas pytania, które skierujemy do Koenig & Bauer. Odpowiedzi opublikujemy na łamach czasopisma, a najbardziej aktywnych nagrodzimy prenumeratą czasopisma Świat Poligrafii Professional.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów