Kodak ogłasza rozszerzenie współpracy z firmą Microsoft

- Reklama -

Firma Kodak z radością informuje o wprowadzeniu na rynek rewolucyjnych rozwiązań biznesowych KODAK PRINERGY On Demand. Firma Kodak współpracowała z wiodącymi dostawcami oprogramowania, w tym Microsoft, PrintVis i VPress, tworząc jedno z pierwszych i jedynych kompleksowych rozwiązań programowych dla wszystkich aplikacji i drukarni dowolnej wielkości.

Rozwiązanie PRINERGY On Demand Business Solutions firmy Kodak zapewnia skalowalne, zautomatyzowane, kompleksowe rozwiązania, które pokrywają zapotrzebowanie od zamówienia po zaopatrzenie i płatność. Te nowe rozwiązania pomagają drukaniom w wygodnym, płynnym i wydajnym zarządzaniu całością ich procesów biznesowych, eliminując złożoność i koszty integracji, aktualizacji i utrzymania wielu samodzielnych produktów programowych pochodzących od różnych dostawców.

Rozwiązania biznesowe PRINERGY On Demand łączą w sobie w pełni funkcjonalne funkcje Office, CRM, ERP i MIS z rozwiązaniami do współpracy, web-to-print oraz przepływem pracy produkcyjnej PRINERGY On Demand w ramach jednej, w pełni zintegrowanej platformy rozwiązań opartych na chmurze.

Najnowocześniejsze oprogramowanie znajduje się na platformie Microsoft Azure, która zapewnia bezpieczeństwo i najwyższy poziom dostępności. Firma Kodak wzbogaciła oprogramowanie o specyficzne dla branży funkcje analityczne i AI oraz zajmuje się integracją, administracją IT i bieżącą obsługą poprzez usługi zarządzane w czasie rzeczywistym. Specyficzny dla branży poligraficznej komponent ERP/MIS oparty na Microsoft Dynamics 365 Business Central pochodzi z PrintVis, natomiast VPress zapewnił zaawansowane funkcje web-to-print, e-commerce storefront i autoryzację VDP.

Todd Bigger

“Rozwiązania firmy Kodak PRINERGY On Demand Business Solutions zapewniają wygodę i efektywność kosztową w pełni zintegrowanych, opartych na subskrypcji rozwiązań programowych dla branży poligraficznej”, skomentował Todd Bigger, wiceprezes ds. druku w firmie Kodak.

“Drukarnie mogą korzystać z bezproblemowych, zautomatyzowanych, specyficznych dla danego rodzaju druku rozwiązań, bez konieczności wskazywania palcem, złożoności i ukrytych kosztów związanych z koniecznością integracji produktów różnych dostawców”.

“Zapewniając elastyczność operacyjną, wgląd w działanie i usprawniony przepływ pracy, Microsoft Dynamics Business Central pomaga firmie Kodak w dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają klientom skupić się bardziej na własnych klientach, a mniej na zarządzaniu oprogramowaniem i serwerami”, powiedziała Cecilia Flombaum, Wiodąca w dziedzinie Ekosystemów dla Microsoft Business Applications w firmie Microsoft.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z firmą Kodak jako nowy partner PrintVis”. Ogólna obecność firmy PrintVis na rynku zostanie wzmocniona dzięki silnej reputacji i doświadczeniu firmy Kodak w branży drukarskiej”, powiedział Kasper Tomshøj, dyrektor generalny PrintVis. “Wspólnie jesteśmy w stanie dostarczyć klientom na całym świecie pełną gamę oprogramowania przeznaczonego do druku”.

KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions są dostępne w USA, Kanadzie i Europie Zachodniej od 1 stycznia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Źródło: Kodak

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?