spot_imgspot_img

Katalog firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek już jest dostępny

- Artykuł promocyjny -

Nowe wydanie katalogu firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek obejmuje 288 stron, na których znajdują się informacje o ponad 10 000 artykułów, które potrzebne są w pracy, w tym także aktualne modele wybranych topowych marek, jak też innowacyjne nowości w zakresie rękawic roboczych i obuwia ochronnego. Cała oferta dostępna jest także w sklepie internetowym.

Katalog firmy MEWA produktów renomowanych marek oferuje odpowiednie wyposażenie do zastosowania w każdej sytuacji w pracy. W ofercie znajdują się certyfikowane rękawice robocze, obuwie ochronne, artykuły do ochrony wzroku, słuchu, głowy i dróg oddechowych, jak tez skóry oraz artykuły higieniczne.

Rabat na nowości do końca września

Okładka Katalogu

Na zamówienia dokonane do dnia 30 września 2021 r. przewidziany jest rabat w wysokości 10% na wszystkie nowe artykuły wymienione w katalogu.

Dotyczy to np. nowego obuwia ochronnego Albatros, które za połączenie komfortu noszenia, sportowego wyglądu i zaawansowanych funkcji ochronnych uzyskało wyróżnienie w konkursie „German Innovation Award 21“. Nowością w asortymencie firmy MEWA są także aktualne modele sprawdzonego obuwia ochronnego serii Elten Wellmaxx.

To obuwie wyposażone jest w doskonale amortyzującą podeszwę.

W zakresie środków do ochrony skóry MEWA również poszerzyła swoją ofertę: pojawiły się artykuły przeznaczone do higieny rąk firmy SC Johnson, na przykład bardzo skuteczny środek do dezynfekcji rąk „InstantFOAM® Complete“ w kolumnach dozujących „Touch Free“. W zakresie ochrony dróg oddechowych oraz elementów do zakrywania nosa i ust na stanowisku pracy, asortyment katalogu poszerzony został o maseczki medyczne, maski FFP2 oraz jednorazowe maseczki firmy 3M.

Szybkie dostawy

Na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty szybko i kompetentnie odpowiedzą telefonicznie lub mailem odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Na wielu produktach możemy na życzenie klienta nadrukować lub naszyć jego logo. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju, zwroty są bezpłatne.

Źródło: Mewa

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING