Canon wprowadza na rynek najnowszego przedstawiciela serii drukarek biznesowych imagePRESS C170. Urządzenia tej serii mają zapewnić przedsiębiorstwom nowe możliwości kreatywnego druku na własne potrzeby. Zostały zaprojektowane, aby dostarczać różnego rodzaju wydruki o żywych barwach w wysokiej rozdzielczości nawet 2400×2400 dpi.

Kopalnia kreatywności

Kontynuując sukces odniesiony w 2019 roku przez imagePRESS C165, a także w odpowiedzi na nieustające zainteresowanie profesjonalnymi urządzeniami usprawniającymi pracę w biurze, imagePRESS C170 oferuje możliwość tworzenia nadzwyczaj barwnych, precyzyjnie ostrych wydruków w profesjonalnej jakości. Dzięki obsłudze nietypowych formatów, takich jak koperty, materiały o gramaturze do 350 g/m2 oraz arkusze
o długości nawet do 1300 mm, urządzenie wspiera firmy w realizacji ich zróżnicowanych potrzeb z zakresu druku i wzbogaca wachlarz kreatywnych rozwiązań marketingu bezpośredniego.

Canon ImagePRESS C170 obsługuje papier błyszczący i jedwabisty oraz materiały gładkie i teksturowane. Oferuje także duży wybór zintegrowanych profesjonalnych możliwości wykończenia, pobudzając kreatywność do tworzenia wyjątkowych wydruków w różnym stylu.

Zwiększając produktywność

Wraz ze wzrostem znaczenia hybrydowego modelu pracy i stale zmieniającą się rolą biur, przedsiębiorstwa odczuwają rosnącą potrzebę maksymalizowania produktywności pracowników w czasie ich pobytu w biurze. Łącząc funkcjonalność biurową z profesjonalnymi osiągami, imagePRESS C170 umożliwia poszerzenie możliwości druku i znaczne ułatwienie pracy.

Stworzona, aby sprostać wygórowanym potrzebom, także tym związanym z prędkością pracy w nowoczesnej firmie, seria imagePRESS C170 oferuje nadzwyczajne osiągi do 70 stron na minutę w kolorze i do 80 stron na minutę w czerni i bieli. Dzięki wykorzystaniu znanego z innych urządzeń Canon intuicyjnego interfejsu, urządzenia cechuje łatwość obsługi, pozwalająca oszczędzić czas użytkowników.

Podobnie jak modele imageRUNNER ADVANCE DX, urządzenia imagePRESS C170 oferują zaawansowane opcje bezpieczeństwa, zaprojektowane by chronić wrażliwe informacje, gwarantować prywatność użytkowników i spełniać wszelkie wymogi prawne. Usługa McAfee Embedded Control blokuje wykonanie nieautoryzowanych operacji przy pomocy tzw. praktyki białej listy (whitelistingu).

Hiro Imamura, vice president marketing, Document Solutions Group in Canon Europe komentuje: „Sposób naszej pracy zmienia się w niespotykanym tempie, ale dla wielu osób to biuro nadal stanowi centrum współpracy: miejsce, gdzie to, co namacalne, spotyka się ze światem cyfrowym. To w biurze kwitnie kreatywność. Urządzenia imagePRESS C170 oferują technologię światowej klasy, aby rewolucjonizować druk i wspierać firmy w hybrydowym trybie pracy”. 

Dzięki możliwościom szybkiej pracy z profesjonalnym wykończeniem, imagePRESS C170 pozwala biznesowi uwolnić prawdziwą moc druku.

Źródło: Canon