Heidelberg Label Unit – Gallus – z nowym zarządem

- Reklama -

Dr Frank Schaum kieruje działem produkcji Gallus Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) w Sankt Gallen (Szwajcaria) od początku marca 2020 r., gdzie zastąpił Christofa Naiera, który odszedł z firmy na własną prośbę.

Frank Schaum studiował inżynierię mechaniczną na Uniwersytecie Kaiserslautern i uzyskał doktorat na Uniwersytecie Technicznym w Darmstadt w Niemczech. Karierę zawodową rozpoczął w Heidelbergu w 1992 roku, jako programista produktu. Jego kariera zawodowa charakteryzowała się różnymi funkcjami zarządzania w Grupie Heidelberg.

W latach 2014-2018 był między innymi odpowiedzialny za dział postpress. Ostatnio pracował dla Heidelberg Group w zakresie rozwoju korporacyjnego. Na początku marca tego roku przejął odpowiedzialność za dział Label.

„Moim celem jest rozwój marki Gallus wraz z jej produktami i usługami na rozwijającym się rynku branży etykiet. W ten sposób konsekwentnie będziemy kontynuować nasz proces cyfryzacji i zapewnimy naszym klientom trwałe wsparcie w rozwoju ich indywidualnych modeli biznesowych ”, wyjaśnia Frank Schaum…

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?