Rok 2021 był rokiem, w który Fuji Xerox stał się FUJIFILM Business Innovation. FUJIFILM Business Innovation Corp. wprowadza na rynek dwa modele drukarek produkcyjnych pod nową marką Revoria: Revoria Press PC1120, kolorową drukarkę produkcyjną przeznaczoną na rynek profesjonalnego druku wysokiej klasy, oraz Revoria Press E1 Series, monochromatyczną drukarkę produkcyjną do druku na żądanie zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i biurowych.

Dwa nowe modele będą sprzedawane kolejno Note 1 od 27 lipca w regionie Azji i Pacyfiku.

Nowa nazwa marki Revoria pochodzi od połączenia słowa “revolution” i przyrostka “-ia”, który oznacza kraj lub ziemię. Poprzez zrewolucjonizowanie branży druku produkcyjnego, firma zamierza uprawiać nowe “ziemie” i tworzyć bezprecedensową wartość.

Nazwa marki zawiera również słowa “reborn”, “renew” i “refine”, dzięki czemu Revo “r “ia pisze się przez “r”, a nie Revo “l “ia przez “l”; ilustruje to determinację firmy do odrodzenia się na nowym etapie.

Logo marki przedstawia ptaka szybującego nad żyzną ziemią w kierunku wschodzącego słońca, co symbolizuje nieustanny lot naszych klientów ku sukcesowi z FUJIFILM Business Innovation.

Pod nową marką Revoria, FUJIFILM Business Innovation będzie dostarczać klientom pakiet rozwiązań w zakresie druku produkcyjnego, który obejmuje drukarki produkcyjne, powiązane serwery druku oraz oprogramowanie do obiegu dokumentów…

Przedstawiamy urządzenie Revoria PressTM PC1120

Pomagamy firmom poligraficznym w rozwoju ich działalności i zwiększeniu wydajności dzięki nowym aplikacjom, technologii AI i automatyzacji.

Podajnik zasysający Air Suction Feeder Nota 2 i Static Removal Device Nota 2 zapewniają wysoce stabilne podawanie papieru dla szerokiej gamy papierów, takich jak papier zawierający skoncentrowane ilości pyłu papierowego, papier powlekany i folia.

Dane obrazu są automatycznie dzielone na pięć kolorów: CMYK i różowy. Fluorescencyjne kolory różowego tonera znacznie poszerzają gamę kolorów, co pozwala uzyskać żywe wydruki, zwłaszcza na zdjęciach ludzi o żywych kolorach i gładszych odcieniach skóry.

Sztuczna inteligencja (AI) umożliwia automatyczną korektę obrazu w przypadku zdjęć. Każdy obraz fotograficzny zostanie automatycznie poprawiony w oparciu o jego istniejące braki, takie jak zbyt ciemny/ zbyt jasny obraz, ekspozycja podświetlenia, korekta odcieni skóry i wydobycie odcieni na błękitnym niebie.

Revoria PressTM PC1120 drukuje z dużą prędkością 120 stron na minutę (A4 w poziomie), uzyskując jednocześnie wydruki o wysokiej rozdzielczości 2400 dpi dzięki tonerowi Super EA-EcoNote 3, który charakteryzuje się najmniejszym rozmiarem cząsteczek tonera w branży… więcej na WWW.

Źródło: FUJIFILM Business Innovation