Firma Derya informuje, że z dniem 1 września 2024 roku została jedynym autoryzowanym przedstawicielem renomowanego producenta niciarek, firmy Smyth, na terenie Polski.
Tym samym Derya wzmacnia swoją ofertę i pozycję na rynku, oferując klientom dostęp do zaawansowanych technologii niciarek (szycia nićmi) oraz pełne wsparcie techniczne renomowanego włoskiego producenta.
Smyth, uznany na całym świecie producent maszyn introligatorskich, dostarcza rozwiązania o najwyższej jakości, cenione przez wydawnictwa i drukarnie na całym świecie. Dzięki tej współpracy polscy klienci będą mieli możliwość bezpośredniego dostępu do pełnej gamy maszyn Smyth oraz profesjonalnego wsparcia technicznego świadczonego przez zespół specjalistów firmy Derya.

Współpraca z firmą Smyth jest dla nas kolejnym krokiem w rozwoju oferty firmy Derya skierowanej dla drukarni dziełowych. Nakłady książek maleją, ale rośnie ich ilość w wydawanych tytułach. Oprawy z wykorzystaniem szycia w grzbiecie są tą formą, która zapewnia potencjalnemu czytelnikowi zakup wydawnictwa o wyższym standardzie trwałości – mówi Mirosław Bartas, firma Derya.
Firma Derya, działając jako wyłączny przedstawiciel Smyth w Polsce, zamierza skupić się na promowaniu technologii i wdrażaniu innowacji, które będą wspierać dalszy rozwój poligrafii w kraju. W ramach umowy Derya oferować będzie nie tylko sprzedaż niciarek, ale również serwis i doradztwo techniczne, szkolenia oraz pełną obsługę posprzedażową.
Obejrzyj prezentację
Wszystkich chętnych zainteresowanych ofertą marki Smyth firma Derya zaprasza do kontaktu oraz do odwiedzenia strony www.derya.com.pl, gdzie dostępne są szczegółowe informacje o produktach Smyth oraz pełnej ofercie Derya.

Źródło: Derya



































