Drugi pokaz Real Production Show firmy Fujifilm

Zaplanowane na 27 października wydarzenie internetowe będzie podkreślać korzyści cyfrowej automatyzacji, łącząc produkcję w czasie rzeczywistym na maszynie Jet Press 750S w Brukseli z wieloma rozwiązaniami wykańczania firmy Horizon z Japonii

- Reklama -

Podczas inauguracyjnego pokazu Real Production Show firmy Fujifilm, który odbył się 24 września, zaprezentowano druk, powlekanie i cięcie wysokiej jakości zadrukowanych kartonów.

Niepowtarzalna 45-minutowa prezentacja obejmowała pokaz produkcji w czasie rzeczywistym z Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm w Brukseli, a następnie procesy wykańczania w centrum demonstracyjnym firmy Harris & Bruno w Niemczech oraz w firmie Highcon w Izraelu.

Wykorzystując ten sukces, firma Fujifilm przygotowuje drugie wydarzenie, które skupi się na korzyściach płynących z cyfrowej automatyzacji, prezentując przykładową produkcję zestawów wysokiej jakości pocztówek fotograficznych. Pocztówki zostaną wydrukowane w Brukseli, a następnie wycięte i połączone przy użyciu rozwiązań do wykańczania na drugim końcu świata, w nowym Horizon Innovation Park w Japonii.

Uczestnicy każdego wydarzenia, którzy zamówią próbkę, otrzymają zestawy pocztówek utworzonych podczas drugiego pokazu, wysłane w kartonowym pudełku wydrukowanym podczas pierwszego pokazu.

Mark Stephenson z firmy Fujifilm, gospodarz prezentacji Real Production Show, komentuje:

Pozytywne reakcje na pierwsze wydarzenie zachęciły nas do rozszerzenia zawartości drugiego pokazu przy współpracy z firmą Horizon. Nasza transkontynentalna kolejna prezentacja w dużym stopniu będzie poświęcona automatyzacji. Najpierw pokażemy, jak za pomocą oprogramowania XMF firmy Fujifilm można łatwo zarządzać wieloma zadaniami, w pełni wykorzystując szybkość, dokładność pasowania i spójność maszyny Jet Press. Następnie firma Horizon podejmie wyzwanie i pokaże, jak integracja naszych rozwiązań usuwa wszystkie niewiadome ze skomplikowanych zleceń, minimalizując liczbę błędów, obniżając koszy pracy i maksymalizując wydajność.

Colin Flinn, gospodarz prezentacji firmy Horizon International:

Cieszymy się, że możemy pokazać ułatwiające pracę, wysoko wydajne i stanowiące wartość dodaną możliwości naszych systemów. Widzowie będą mogli obejrzeć w czasie rzeczywistym, jak rozwiązania do prepressu firmy Fujifilm i postpressu firmy Horizon wspólnie wykorzystują możliwości oprogramowania Smart Factory i Industry 4.0.

Rejestrację na to wydarzenie można zrealizować TUTAJ!

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?